×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Powiat Polkowicki

Przygotuj się solidnie do Biegu Barbórkowego. Dzisiaj kolejny trening

Planujesz start w Biegu Barbórkowym o Lampkę Górniczą? Chcesz przygotować się pod fachowym okiem profesjonalistów? Nic bardziej trudnego. Przyjdź dzisiaj do Parku Leśnego w Lubinie i weź udział w kolejnych zajęciach przygotowujących do udziału w Biegu Barbórkowym.

Kompetentni w branży KGHM – nowe rozdanie, nowe wyzwania

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego, spółka KGHM zadeklarowała chęć dalszego wspierania szkół, nad którymi objęła szczególny patronat. Efektem tego było podpisanie stosownych porozumień z dyrektorami wszystkich patronackich placówek.

Seniorzy przejmą władzę w mieście

Od czwartku do piątku w Polkowicach rządzić będą seniorzy. To właśnie z myślą o tej grupie społecznej, lokalne władze przygotowały szereg wydarzeń kulturalnych i sportowych. Oby tylko dopisała pogoda.

Wielkie emocje na gali walk MFG 4 w Polkowicach

Ależ to były fantastyczne emocje. Fani sztuk walk z pewnością nie mogli narzekać na brak nudy. Fighterzy walczący w formułach K1 i MMA dostarczyli kibicom ogromnych wrażeń. A walka wieczoru pomiędzy Kacprem Muszyńskim a Vladislavem Bilorusem – palce lizać!

1 2 3 82