×
*** Ruszyły zapisy na jubileuszowy Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą. Z powodu obostrzeń covidowych, w tym roku limit zawodników wynosi równo tysiąc osób *** KGHM zaprasza do głosowania na Ambasadora Polski 2021. Ten prestiżowy plebiscyt odbędzie się już po raz trzeci. Głogować można na wybitne postaci z życia nauki, kultury i sportu ***

Powiat Polkowicki

W całym regionie przybywa zakażonych pacjentów

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o 711 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. W ciągu ostatniej doby zmarło 15 osób. COVID-19 był bezpośrednia przyczyną śmierci pięciu z nich.

Rośnie liczba zakażeń koronawirusem. Co z obostrzeniami?

Nie ma jeszcze decyzji rządu w sprawie nałożenia nowych obostrzeń w związku ze wzrostem liczby zakażeń koronawirusem. Przypominamy jednak, że przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia zapowiadali, że obostrzenia będą nakładane na poszczególne rejony  kraju, w których liczba chorych będzie szybko rosnąć.

Czwarty Cross Baby Jagi w Obiszowie przeszedł już do historii

Ponad 80 osób stanęło dziś na starcie czwartej edycji Crossu Baby Jagi – biegu rozgrywanego na malowniczych terenach w Obiszowie. Uczestnicy mieli pod górkę – dosłownie i w przenośni. Pogoda nie była ich sprzymierzeńcem, momentami padał rzęsisty deszcz. Mimo to, wszyscy z uśmiechem na twarzach zameldowali się na mecie otrzymując pamiątkowe medale.

Nie żyje jeden z zakażonych pacjentów. 6 nowych przypadków

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o 722 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w całym kraju. Zmarło 10 pacjentów, przy czym COVID-19 był bezpośrednią przyczyną zgonu czterech z nich. W ciągu ostatniej doby chorobę pokonało 434 osoby.

1 2 3 43