×
*** Spółka KGHM ogłosiła kwartalny i roczny raport sprzedażowy i produkcyjny *** W Lubinie odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej. Radnym dziękował prezydent Robert Raczyński ***

Podział punktów przy Orła Białego

Remisem zakończyło się spotkanie Miedzi Legnica z Puszczą Niepołomice. Bramki padły w drugiej połowie. Najpierw na 1:0 trafił Roman. Kilka minut później wyrównał Czarny.

Przy Orła Białego spotkały się dwa zespoły sąsiadujące ze sobą w ligowej tabeli. Bramki padły dopiero w drugiej połowie. W 50. min Miedzianka objęła prowadzenie po golu Romana. W 58. min. wyrównał Czarny. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło.

W drugim meczu piłkarze Chrobrego Głogów przegrali na wyjeździe z zespołem GKS Tychy 0:4.

Zdjęcia: Bartosz Hamanowicz/Miedź Legnica

Trener Zagłębia przeprasza kibiców Puszczy Niepołomice

KGHM Zagłębie Lubin nie ma ostatnio dobrej passy. Nie dość, że piłkarze przegrali czwarty mecz z rzędu, zostali wyzwani przez swoich kibiców, to na dodatek trener Piotr Stokowiec obraził Puszczę Niepołomice stając się gwiazdą Internetu i mediów społecznościowych. Dzisiaj szkoleniowiec Zagłębia bije się w pierś i przeprasza wszystkich, których uraził swoimi wypowiedziami.

Twierdza Głogów nie do zdobycia. Kolejne zwycięstwo Chrobrego

Niezwykle cenne trzy punkty zdobyli dzisiaj piłkarze Chrobrego Głogów. Dzięki zwycięstwu z zespołem GKS Tychy, podopieczni trenera Ivana Djurdjevicia awansowali na wysokie, czwarte miejsce w tabeli. Tym samym głogowianie dali wyraźny sygnał, że będą się liczyć w walce o awans do ekstraklasy.

Zwycięstwo dla Miedzi. Puszcza Niepołomice pokonana

Kibice Miedzi Legnica mogą świętować sukces swojej drużyny. Dzisiaj legniczanie pokonali na swoim boisku Puszczę Niepołomice.

Miedź liderem na zapleczu ekstraklasy do wiosny

Piłkarze Miedzi nie zwalniają tempa. W ostatnim w tym roku meczu na zapleczu ekstraklasy, legniczanie pewnie ograli GKS Tychy 2:0. Do siatki rywala trafiali Chuca i Śliwa. Dzięki zwycięstwu Miedź umocniła się na pozycji lidera.

Wygrać i godnie pożegnać się z kibicami

Nawet remis wystarczy, by piłkarze Miedzi Legnica „przezimowali” na fotelu lidera Fortuna 1. ligi. Podopieczni trenera Wojciecha Łobodzińskiego będą jednak chcieli zgarnąć pełną pulę i jeszcze bardziej umocnić się na pierwszym miejscu.

Kibice podziękują piłkarzom za mistrzostwo jesieni

W najbliższy piątek, 3 grudnia, po raz ostatni w tym roku przed własną publicznością zaprezentują się piłkarze Miedzi Legnica. Podopieczni trenera Wojciecha Łobodzińskiego są aktualnie liderami 1. ligi i tę pozycję chcą zachować przynajmniej do wiosny.

Na sygnale

Przewrócona laweta z koparką na S3 z Lubina do Legnicy

Uwaga kierowcy. Na trasie ekspresowej S3 z Lubina w kierunku Legnicy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem lawety, na której znajdowała się koparka. Na miejscu pracowali policjanci z lubińskiej komendy, którzy będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.