×
*** Półtora roku bezwzględnego więzienia dla księdza Grzegorza O. z Lubina za posiadanie treści pedofilskich. Kapłan przyznał się do winy, wyrok nie jest prawomocny ***

Kilogram narkotyków w rękach polkowickich policjantów

Prawie kilogram marihuany zabezpieczyli polkowiccy policjanci. Mundurowi znaleźli je w jednym z mieszkań na terenie powiatu polkowickiego. Zarzuty handu zakazanymi substancjami usłyszał zatrzymany przez policję 34-latek. Może mu grozić wyrok do 12 lat więzienia.

34-latek został zatrzymany po tym jak w trakcie interwencji mundurowi znaleźli w jego mieszkaniu narkotyki, Badanie testerem potwierdził, że jest to marihuana. Mężczyzna w różnych miejscach przechowywał jej  domu niemal kilogram.

– Dalsze czynności mundurowych doprowadziły do zebrania materiału dowodowego pozwalającego na przedstawienie mężczyźnie zarzutu dot. wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających powiedział nam Bartosz Łopatka  polkowickiej komendy.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Śledztwo prokuratury trwa. Sąd na niosek policji aresztował zatrzymanego na okres dwóch miesięcy.

 
430-167158

Wybrane dla Ciebie

Kierował autem po dragach. Ale to dopiero początek listy zarzutów

Legniccy mundurowi zatrzymali 33-letniego kierowce Audi. Szybko wyszło na jaw, że wsiadł za kółko po zażyciu narkotyków. Jednak to był dopiero początek jego problemów.

Złodziejskie trio wpadło w ręce policjantów

7,5 roku za kratkami może spędzić 28-latek, który został zatrzymany przez legnickich policjantów po kradzieży. Szybko wyszło na jaw, że to nie pierwszy taki wyskok tego mężczyzny. Jego dwóm kolegom za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Żywa lekcja historii dla uczniów ósmych klas SP 4 w Polkowicach

Już po raz kolejny Stowarzyszenie Opozycji Antykomunistycznej Zagłębia Miedziowego zorganizowało żywą lekcję historii. Tym razem dawni działacze Solidarności odwiedzili uczniów ósmych klas Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach.

Kierowca karetki winny kolizji. Został pouczony

Pouczeniem dla kierowcy karetki pogotowia ratunkowego zakończyła się dzisiejsza kolizja na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Legnickiej w Lubinie.

Dachowanie na S3. Kierowca i nastoletni pasażer trafili do szpitala

Do poważnego zdarzenia doszło dzisiaj po południu na drodze ekspresowej S3 z Lubina w kierunku Polkowic. Na wysokości Obory, kierowca audi 80 złapał pobocze i wylądował na dachu. Poszkodowane zostały dwie osoby, które trafiły do lubińskiego szpitala.

Półtora roku bezwzględnego więzienia dla księdza Grzegorza O.

Były dyrektor Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Lubinie, ks. Grzegorz O. został skazany dzisiaj przez lubiński sąd na karę 1,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności za posiadanie treści pedofilskich. Kapłan przyznał się do winy. Wyrok nie jest prawomocny.