×
*** Spółka KGHM ogłosiła kwartalny i roczny raport sprzedażowy i produkcyjny *** W Lubinie odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej. Radnym dziękował prezydent Robert Raczyński ***

Puchar Polski nie dla Górnika. Arka Gdynia gra dalej

Piłkarze Górnika Polkowice podzielili los Chrobrego Głogów i Miedzi Legnica, które wcześniej odpadły już z rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. Podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia byli tłem dla spadkowicza z ekstraklasy. Arka Gdynia rozbiła przy Kopalnianej Górnika 5:0.

W pierwszej połowie polkowiczanie jeszcze dzielnie się bronili, ale doświadczeni Arkowcy pokazali lwi pazur w drugiej połowie. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Vinicius w 57. min. Dwie minuty później na 2:0 podwyższył były gracz Zagłębia Lubin – Kamil Mazek. Gdy w 66. Letniowski strzelił na 3:0 stało się jasne, że gdynianie tego meczu przegrać nie mogą.

Dzieła zniszczenia dokonali ponownie Letniowski z rzutu karnego i w samej końcówce Danch. Arka wygrała zasłużenie i awansowała do 1/16 Pucharu Polski.

Jest nowy prezes Górnika Polkowice. Pałaszewski za Jedynaka

Piotr Pałaszewski został nowym prezesem drugoligowego Górnika Polkowice. Zastąpił na tym stanowisku Waldemara Jedynaka, który kilka tygodni temu podał się do dymisji. Pałaszewski rozpocznie swoją pracę przy Kopalnianej od jutra, 1 marca.

Umowa partnerska między sąsiednimi klubami z Lubina i Polkowic

W piątkowy poranek doszło do spotkania prezesów KGHM Zagłębia Lubin i drugoligowego Górnika Polkowice. Finałem rozmów obu menedżerów było podpisanie umowy o współpracy między dwoma klubami sportowymi.

Porażka Górnika Polkowice w sparingu z Odrą Opole

W meczu sparingowym rozegranym w Wałbrzychu, Górnik Polkowice uległ Odrze Opole 0:2. Pomimo porażki był to cenny materiał szkoleniowy dla trenera Tomasza Grzegorczyka.

Górnik już bez Krakowskiego

Od nowej rundy w zespole drugoligowego Górnika Polkowice nie zobaczymy już Doriana Krakowskiego. 21-letni pomocnik rozwiązał z klubem umowę za porozumieniem stron.

Piłkarze Górnika Polkowice powrócili do pierwszych treningów

Piłkarze drugoligowego Górnika Polkowice powrócili po dłuższej przerwie do pierwszych treningów. Zielono – czarni przeszli testy medyczne, potem ćwiczyli na siłowni i sztucznej murawie.

Transfer Piecha był strzałem w dziesiątkę. Górnik godnie pożegnał rok

Piłkarze Górnika Polkowice godnie pożegnali ten rok na boiskach eWinner 2. ligi. Zielono-czarni rozprawili się z GKS-em Jastrzębie aplikując rywalowi cztery gole nie tracąc ani jednego. Hattrickiem popisał się Arkadiusz Piech, który chyba przeżywa drugą młodość.