×
*** Polkowiccy policjanci poszukują sprawców wysadzenia bankomatu przy ulicy 11 Lutego. Wybuch spowodował duże straty ***

Nie żyje roczne dziecko. Do pomocy wysłano… strażaków

Głogowscy policjanci wyjaśniają przyczyny tragedii, do której doszło dzisiaj w mieszkaniu przy Obrońców Pokoju. Zmarło tam malutkie dziecko.

Dzisiaj, około godziny 13 jedna z mieszkanek ulicy Obrońców Pokoju w Głogowe wezwała pogotowie do rocznego dziecka. Maleństwo przestało oddychać. Niestety w tym czasie nie było wolnych karetek, dlatego do kobiety skierowano strażaków z PSP w Głogowie. Kiedy ci dojechali na miejsce przyjechali tam również ratownicy medyczni z Polkowic. Niestety dla dziecka było już za późno, nie udało się go uratować.

Policja wszczęła postępowanie w tej sprawie. Do tematu będziemy wracać.

 

Wybrane dla Ciebie

Skusiły ją kosmetyki. Teraz odpowie za kradzież

Pięć lat więzienia grozi 38-letniej głogowiance, która ukradła ze sklepu kosmetyki. Niebawem kobieta stanie przed sądem.

Chłopiec zmarł przez zaniedbanie. Są wyniki sekcji i zarzuty karne

Mama małego Fabiana oraz jej partner już usłyszeli zarzuty. Obojgu grozi wyrok po pięć lat więzienia. Przed sądem mają odpowiadać za zaniedbanie dziecka i nieumyślne doprowadzenie do jego śmierci.

17-letni złodziej wpadł w ręce mundurowych

Głogowscy policjanci zatrzymali 17-latka, który podejrzany jest o kradzież alkoholu i wybicie szyby w sklepie. Szkody poniesione przez przedsiębiorce oszacowano na około 4 tysiące złotych.

25-latek wygrażał policjantom. Został zatrzymany

Policjanci z Głogowa zatrzymali 25-latka. Mężczyzna przed sądem odpowie za groźby kierowane pod adresem mundurowych.

Narkotyki ukrywał w piwnicy. Wpadł w ręce policji

Głogowscy policjanci zabezpieczyli blisko 1,5 kilograma marihuany. Narkotyki znaleźli w trakcie przeszukania kilku lokali.

Groził swojej byłej, chciał spalić jej altanę

Głogowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o kierowanie gróźb karalnych pod adresem swojej byłej partnerki. Jednak to dopiero początek listy zarzutów.

Rozmaitości

Inauguracja Polkowickiej Karty Seniora. Zniżki na wiele usług i zakupy

Gmina Polkowice jako pierwsza na terenie zagłębia miedziowego dołączyła do ogólnopolskiego programu: „Gmina Przyjazna Seniorom”. Dzięki temu, mieszkańcy gminy, którzy weszli w wiek emerytalny, mogą skorzystać ze zniżek w punktach handlowych na terenie całego kraju, które honorują Kartę Seniora.