×
*** Związek Piłki Ręcznej w Polsce chce, by Lubin był jednym z miast, w którym odbędą się mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet w 2026 r. ***

Zaginął Cezary Strokosz. Widzieliście tego mężczyznę?

Policjanci z Lubina poszukują Cezarego Strokosza. Mężczyzna może potrzebować pomocy, dlatego rodzina zgłosiła zaginięcie na policję.

 

Mężczyzna wyszedł   domu, nie odpowiada na próby kontaktu. Bliscy obawiają się, że mogło mu się coś stać dlatego o zaginięciu zawiadomili policję. Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu proszony jest o kontakt z komendą policji.

Zaginiony:
Cezary Strokosz

lat 58
Miejsce zamieszkania Lubin, ul. Sportowa

RYSOPIS: wiek 58 lat, wzrost 168 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie koloru siwego, oczy piwne, nos normalny, usta cofnięte, nieuwidocznione. Nie posiada tatuaży.

Z informacji przekazanej przez rodzinę wynika, że mężczyzna ubrany był w koszulę z dłuższym rękawem koloru czarnego (rękawy podwinięte), spodnie długie koloru czerwonego (z czarnym paskiem i srebrną klamrą) – jak na załączonym zdjęciu.

W przeszłości miał myśli samobójcze.

– Wszelkie informacje dotyczące zaginionego proszę kierować do Wydziału Kryminalnego  KPP Lubin, numer telefonu 47 8743 220 lub 47 8743 222 lub z najbliższą jednostką policji – apeluje o wsparcie Sylwia Serafin, oficer prasowy KPP Lubin.

 
425-206814
425-206815

Wybrane dla Ciebie

Uczniowie z Gminy Kotla znów ćwiczą na SKS

W zdrowym ciele zdrowy duch – ta zasadę nauczyciele i trenerzy młodzieży szkolnej chcą przekazać swoim podopiecznym. Kolejna grupa dzieci ze szkoły podstawowej w Kotli korzysta z dodatkowych zajęć sportowych po lekcjach.

Muzeum Miedzi zaprasza mieszkańców na spacer z historią

Szykuje się kolejne spotkanie dla miłośników historii regionu. Muzeum Miedzi zaprasza na spacer poświęcony widokom Legnicy w twórczości Theodora Blatterbauera. Spotkanie poprowadzi Konrad Byś, kierownik Działu Historii Muzeum.

Czy twoje dziecko ma problemy w nauce? Niech zrobi test!

Przez pięć dni – od 5 do 10 października dostępny będzie Ogólnopolski Test Dysleksji. Wykonać go może każdy kto ma problemy z nauką – udział jest bezpłatny, wystarczy pobrać aplikację lub zalogować się przez przeglądarkę.

Ukradł słuchawki. Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęć

Poznajecie mężczyznę, który jest na zdjęciach z monitoringu? Policja poszukuje go w związku z kradzieżą sprzętu ze sklepu.

Trzeźwy poranek wcale nie był taki trzeźwy

Legnicka drogówka po raz kolejny kontrolowała trzeźwość kierowców jeżdżących po drogach w regionie. Niestety po raz kolejny trafili się tacy, którzy po kilku głębszych wsiadali za kierownicę.

Bił, poniżał i groził swojej partnerce. Trafił za kratki

Napięć lat za kratki może trafić 37-latek, który od dawna znęcał się nad swoją partnerką. W czasie ostatniej awantury kobieta zadzwoniła po policję. Mundurowi, którzy pojawili się pod wskazanym adresem aresztowali delikwenta. Mężczyzna trafił do celi i będzie przed sądem odpowiadał za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad kobietą.