×
*** Zakłady Górnicze Rudna świętują 50-lecie swojego istnienia *** Trzy nowe autobusy elektryczne wyjadą na drogi w Gminie Polkowice ***

Gmina Przemków

Umowa na przebudowę ulicy Szkolnej w Przemkowie podpisana

Przedstawiciele władz powiatu polkowickiego podpisali umowę z wykonawcą przebudowy drogi powiatowej biegnącej przez ulicę Szkolną w Przemkowie. W ramach inwestycji położona zostanie nowa nawierzchnia i kanalizacja deszczowa. Prace już wkrótce się rozpoczną a całość pochłonie prawie półtora miliona złotych.

W powiecie polkowickim ruszyła kwalifikacja wojskowa

W powiecie polkowickim rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa. Przed komisją lekarską i wojskową stawiają się młodzi mężczyźni urodzeni w 2005r. oraz z roczników 2000-2004, którzy nie posiadają jeszcze określonej kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej.

Mamy mistrza ortografii! I Dyktando Powiatu Polkowickiego

Ponad 30 śmiałków zmierzyło się z I Powiatowym Dyktandem o Pióro Starosty Polkowickiego, Kamila Ciupaka. Uczestnicy zabawy musieli poradzić sobie z poprawną pisownią tekstu przygotowanego przez polonistę, Przemysława Szulca z Zespołu Szkół w Polkowicach. Kto nie popełnił żadnego błędu?

Seria pożarów w gminie Przemków. Dwie osoby poparzone

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku pożaru mieszkania w kamienicy przy ul. Głogowskiej w Przemkowie. Oboje lokatorzy z poparzeniami II stopnia trafili do szpitala. Do kolejnego pożaru doszło dzisiaj przed południem. Palił się budynek gospodarczy w Piotrowicach.

1 2 3 26