×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Gmina Przemków

Dolnośląskie Święto Miodu i Wina już w najbliższy weekend!

Nie macie jeszcze pomysłu na weekend? Zapraszamy więc do Przemkowa na doroczne Dolnośląskie Święto Miodu i Wina. Impreza, która od lat gości w kulturalnym kalendarzu regionu z roku na rok przyciąga coraz więcej osób – was też nie może zabraknąć!

Trenuj codzienność, zyskaj samodzielność – mieszkanie treningowe czeka

Dzięki współpracy powiatu polkowickiego z Fundacją Eudajmonia, wkrótce powstanie mieszkanie treningowe dla osób, które na co dzień doświadczają trudności i barier w codziennym egzystowaniu. Inwestycja będzie realizowana w ramach projektu ph: „Akademia Niezależnego Życia – trenuj codzienność, zyskaj samodzielność”.

Powiatowe święto plonów w Grodowcu już w tę niedzielę

W najbliższą niedzielę, 4 września, zapraszamy do Grodowca na dożynki powiatu polkowickiego. Władze starostwa oraz wszystkich gmin powiatu sprawiedliwie podzielą się z mieszkańcami chlebem. Nie zabraknie konkursu na najpiękniejszy dożynkowy wieniec, a na stoiskach będzie można skosztować wybornych, regionalnych przysmaków.

1 2 3 21