×
*** Ruszyły zapisy na jubileuszowy Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą. Z powodu obostrzeń covidowych, w tym roku limit zawodników wynosi równo tysiąc osób *** KGHM zaprasza do głosowania na Ambasadora Polski 2021. Ten prestiżowy plebiscyt odbędzie się już po raz trzeci. Głogować można na wybitne postaci z życia nauki, kultury i sportu ***

Gmina Przemków

Pobiegną po miód! Zapraszamy do Przemkowa!

Już w najbliższy weekend w Przemkowie odbędzie się Święto Miodu i Wina. Przy tej okazji zorganizowany zostanie XVIII Ogólnopolski Bieg po Miód z udziałem osób niepełnosprawnych.

Święto Miodu i Wina w Przemkowie coraz bliżej

Wielkimi krokami zbliża się sztandarowa impreza w Gminie Przemków. Już w ostatni weekend września wszystkich mieszkańców zagłębia miedziowego zapraszamy na Święto Miodu i Wina w Przemkowie!

Samorządowy Polski Ład. Gminy z mocnym wsparciem finansowym rządu

Podczas dzisiejszego spotkania z samorządowcami Dolnego Śląska, premier Mateusz Morawiecki zaprezentował główne założenia programu „Samorządowy Polski Ład”. Według zapowiedzi szefa polskiego rządu, do samorządów ma trafiać tzw. subwencja inwestycyjna i to samorządy będą decydować, na co chcą przeznaczyć te dodatkowe pieniądze.

1 2 3 14