×
*** Seksafera w regionie. 19-letnia Wiktoria K. podopieczna domu dziecka pomagała innym dziewczynom w utworzeniu kont i umawianiu się z klientami na seks spotkania ***

Gmina Przemków

Piknik charytatywny i turniej OSP. Pomóżmy małemu Kajetanowi

W najbliższą sobotę, 20 kwietnia, na stadionie lekkoatletycznym w Polkowicach odbędzie się wielki piknik charytatywny dla małego Kajetana Januchowskiego. Chłopczyk cierpi na niezwykle rzadką chorobę genetyczną. Pomóżmy mu wszyscy w powrocie do zdrowia! 

Znęcali się nad dziećmi. Niemowlak w ciężkim stanie

Dzisiaj głogowski sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla rodziców znęcających się nad swoimi synami. Starszy z chłopców nie ma jeszcze dwóch lat, młodszy urodził się w grudniu. Marcin G. i Monika M. z Przemkowa nie przyznają się do bicia dzieci. Co chwilę zmieniają swoje wersje wydarzeń. Grozi im wyrok do 20 lat więzienia.

Pochwalcie się inicjatywą społeczną. Rusza kolejna edycja konkursu

Władze powiatu polkowickiego ogłosiło kolejną edycję popularnego konkursu na najlepszą inicjatywę społeczną „służącą podniesieniu estetyki wsi powiatu polkowickiego”. Zainteresowane organizacje czy lokalne stowarzyszenia mogą nadsyłać swoje zgłoszenia do 29 marca a sama realizacja inicjatyw potrwa aż do połowy listopada.

Powiatowe obchody Narodowego Święta Niepodległości

Tegoroczne święto Niepodległości organizowane przez władze powiatu polkowickiego odbędzie się w Przemkowie. Obchody rozpoczną się mszą świętą w intencji ojczyzny, a potem organizatorzy zapraszają na wspólne biesiadowanie do miejskiego parku.

1 2 3 26