×
*** Lubiński sąd rejonowy podtrzymał decyzję w sprawie umorzenia przez szczecińską prokuraturę postępowania dotyczącego mataczenia przez policjantów w sprawie śmierci Bartosza Sokołowskiego ***

Gmina Przemków

Politycy PiS przypominają rządowe wsparcie samorządów na inwestycje

Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęli akcję podsumowującą zrealizowane inwestycje w miastach i gminach zagłębia miedziowego. Politycy partii Jarosława Kaczyńskiego wzięli już na tapetę zadania wykonane w powiecie legnickim, a teraz przyszedł czas na gminy powiatu polkowickiego. – Łącznie, w latach 2018-2023, do powiatu polkowickiego trafiło ponad 400 milionów złotych rządowego wsparcia – pochwalili się przedstawiciele […]

Kierowca busa potrącił pieszego. Trwa walka o życie poszkodowanego

Poważne zdarzenie na krajowej dwunastce w gminie Przemków. Na drodze w okolicy Szklarek, doszło do potrącenia mężczyzny. Konieczna była interwencja załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która szybko i sprawnie przetransportowała poszkodowanego do szpitala.

Dolnośląski Kongres Samorządowy – trendy i wyzwania

Jak powinna wyglądać dobra i skuteczna współpraca rządu z samorządem, kolej czy autobusy, trendy i wyzwania związane z transformacją energetyczną – o tym wszystkim dyskutować będą uczestnicy Dolnośląskiego Kongresu Samorządowego. Dziewiąta edycja tego wydarzenia odbędzie się 19 kwietnia w sali VIP stadionu Tarczyński Arena we Wrocławiu.

Stracił panowanie na prostym odcinku drogi. Wypadek w Szklarkach

Wyglądało groźnie, ale skończyło się bez żadnych poważnych konsekwencji zdrowotnych. Dziś rano kierowca mitsubishi na prostym odcinku na krajowej dwunastce w miejscowości Szklarki, stracił panowanie nad pojazdem. Auto złapało pobocze i zatrzymało się w rowie melioracyjnym.

1 2 3 24