×
*** Centrum Badań Jakości pochwaliło się nowoczesnym Mobilnym Laboratorium Środowiskowym. Prezentacja odbyła się na dziedzińcu Centrali KGHM *** Tylko w styczniu spółka KGHM Metraco sprzedała 50 tysięcy ton soli drogowej ***

W Grębocicach zbadasz sobie słuch

Mieszkańcy gminy Grębocice mogą bezpłatnie zbadać sobie słuch. Wystarczy zgłosić się do Przychodni zdrowia w Grębocicach.

Od najbliższej środy, 24 lutego, każdy mieszkaniec gminy Grębocice, który będzie chciał sobie zbadać słuch może to zrobić w Przychodni Zdrowia w Grębocicach. Badania są bezpłatne.

Słuch można zbadać w każdą środę w godz. od 9.30 do 11.30 w gabinecie nr 7. Badania prowadzone są bez skierowania do specjalisty. Zapisy na badanie prowadzone są w rejestracji ogólnej Przychodni w Grębocicach pod nr telefonu 76 8 315 020.

 

Wybrane dla Ciebie

GOPS i poradnia ginekologiczna przeniesiona na ul. Zieloną 3

Prawie 280 tysięcy złotych otrzymała gmina Grębocice z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na przebudowę parteru w budynku Ośrodka Zdrowia przy ul. Zielonej 3 w Grębocicach. Pierwsze prace remontowe mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Na sygnale

Podpisywali lewe polisy, wyłudzili prowizje, prali brudne pieniądze

Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej, która dokonała oszustwa na szkodę jednego z warszawskich towarzystw ubezpieczeniowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie łącznie 17 osób, wśród nich prezes spółki, członek zarządu i prokurent.