×
*** Szczypiornistki Zagłębia Lubin obroniły tytuł mistrzyń Polski! *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wygrali z Rakowem i utrzymali się w ekstraklasie ***

Ktoś jej szuka? Buldożka czeka na właścicieli w Osieku

W Osieku w Gminie Lubin odłowiono błąkającego się psa. To buldog francuski. Został zabezpieczony, ale nie może długo pozostać w tym miejscu.

 

Nie wiemy czy pies komuś uciekł i błąka się po okolicy czy został przez kogoś porzucony. Pies został przebadany, ma tymczasową opiekę.

Właściciel zwierzęcia lub chętne do adopcji, odpowiedzialne osoby proszone są o kontakt z Urzędem Gminy w Lubinie (Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska) pod nr telefonu 76 8403160.

 
IMG_20220124_081341

Wybrane dla Ciebie

Ta mała sunia szuka nowego, odpowiedzialnego domu

Sunia, którą widzicie na zdjęciach, została odłowiona na terenie Gminy Lubin w Szklarach Górnych. Nie wiemy czy sunia została porzucona, czy też komuś uciekła.

Sport

Czterech zawodników Zagłębia w kadrze Polski

Czterech zawodników KGHM Zagłębia Lubin dostało powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Łukasz Poręba, Tomasz Pieńko i Łukasz Łakomy znaleźli się na liście zawodników na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski U-21.