×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

Grochowice. Miał 2,7 promila i uderzył w drzewo

Kompletnie pijany był kierowca, który około godziny 19 uderzył swoim autem w drzewo. Do wypadku doszło na trasie z Grochowic do Kotli.

Pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja zostały wezwane na miejsce zdarzenia. Jak się okazało, poszkodowany w wypadku mężczyzna nie zapanował nad swoim samochodem, który wypadł z drogi i uderzy w pobliskie drzewo. Szybko okazało się co było przyczyną wypadku. Kierujący był kompletnie pijany. Mieszkaniec powiatu nowosolskiego wydmuchał 2,7 promila alkoholu.

Pierwszej pomocy udzielił mężczyźnie inny kierowca, który przejeżdżał tą drogą. Następnie mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku i ślady na miejscu.

 

 

Wybrane dla Ciebie

Postawili się faworyzowanym rywalom. Porażka Cuprum

W ostatnim swoim meczu sezonu zasadniczego siatkarze Cuprum Lubin dzielnie walczyli na wyjeździe z zespołem Aluronu Wartą Zawiercie. Faworyzowani gospodarze musieli się sporo natrudzić, by ostatecznie pokonać lubinian po tie-breaku.

Górnik przegrywa i ląduje w strefie spadkowej

Po dzisiejszej porażce ze Zniczem Pruszków, sytuacja piłkarzy Górnika Polkowice jest nie do pozazdroszczenia. Zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i zaczyna się nerwówka.

Pierwszy Inkubator przedsiębiorczości już otwarty

Władze miasta i powiatu, szefowie spółek komunalnych, prywatnych firm i szeroko zakrojonego biznesu odwiedzili pierwszy z dwóch zaplanowanych w Lubinie Inkubatorów Przedsiębiorczości. Otwarto go w lubińskim ZOO.

Takiej imprezy historycznej w Głogowie jeszcze nie było!

Głogów niczym z czasów wojny. Dzisiaj ulicami miasta przeszły grupy rekonstrukcyjne. Były wozy bojowe, karabiny, żołnierze. Popołudniu mieszkańcy spotkali się z Bogusławem Wołoszańskim w teatrze miejskim. 

Poznajecie tego psa? Odłowiono go w Szymocinie

Pracownicy Urzędu Gminy Grębocice zabezpieczyli psa, którego widzicie na zdjęciach. Poszukiwany jest jego właściciel.

Policja szuka Karola Kaczmarczyka. Wiecie gdzie się ukrywa?

Policja z Lubina poszukuje Karola Kaczmarczyka. Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny to Szklary Górne. Mężczyzna poszukiwany jest między innymi za jazdę na podwójnym gazie.