×
*** Rozpoczęła się majówka. W całym regionie zaplanowano mnóstwo imprez plenerowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapowiada się piękna pogoda, więc korzystajmy z uroków wolnego czasu - rozsądnie i mądrze ***

W Kielcach bez bramek. Miedzianka wraca z punktem

Z jednym punktem do Legnicy powracają piłkarze Miedzi Legnica. W wyjazdowym spotkaniu z Koroną Kielce padł bezbramkowy remis. Okazje do strzelenia goli mieli zarówno gospodarze, jak i goście.

Kielczanie już w 24. min. mogli objąć prowadzenie, ale piłka po strzale Łukowskiego przeleciała nad poprzeczką. Tuż przed przerwą umiejętności golkipera Korony sprawdził Zapolnik. W 58. min gospodarze znów stanęli przed szansą strzelenia gola. Tym razem minimalnie chybił Łysiak.

Do końca spotkania utrzymał się bezbramkowy wynik. Jutro swój mecz rozegrają piłkarze Chrobrego Głogów. O godz. 16. na stadionie przy Wita Stwosza podejmą Puszczę Niepołomice.

Stracili komplet punktów w doliczonym czasie! Remis jak porażka

O wyjątkowym pechu mogą mówić piłkarze KGHM Zagłębia Lubin. Po golu Rafała Adamskiego prowadzili do przerwy z Koroną Kielce 1:0. Niestety rywale w doliczonym czasie gry doprowadzili do wyrównania i mecz w Lubinie zakończył się podziałem punktów. – Jest to przegrany remis. Musimy się wciąż uczyć zabijać takie mecze – podsumował trener Zagłębia, Piotr Stokowiec.

Bohar i Starzyński kontra Forenc i Balic. Zagłębie gra z Koroną

Już dzisiaj piłkarze KGHM Zagłębia Lubin powalczą o kolejne zwycięstwo na boiskach PKO Ekstraklasy. Do stolicy Polskiej Miedzi zawita bowiem Korona Kielce z Konradem Forencem i Sasą Baliciem w składzie. Choć to starzy, dobrzy znajomi, na murawie nie będzie sentymentów i Miedziowi zapowiadają walkę o pełną pulę.

W niedzielę KGHM Zagłębie Lubin podejmuje Koronę Kielce

Już w najbliższą niedzielę kibiców KGHM Zagłębia Lubin czekają kolejne sportowe emocje. Na stadion przy Skłodowskiej-Curie zawita Korona Kielce. Rozpędzone Zagłębie nie zamierza wcale się zatrzymywać, a po ostatniej wygranej w Zabrzu, nastroje w szatni są wręcz wyśmienite.

Walczyli do końca ambitnie, ale nie zdołali awansować do ekstraklasy

Ależ emocje w Kielcach. W wielkim finale baraży o ekstraklasę, piłkarze Chrobrego byli już o krok od serii rzutów karnych, ale w końcówce dogrywki nadzieję głogowian rozwiał Jacek Kiełb strzelając zwycięską bramkę. W przyszłym sezonie w PKO Ekstraklasie zobaczymy więc Koronę Kielce.

Piłkarze Chrobrego Głogów przed historyczną szansą awansu do elity

Dziś poznamy trzeci zespół, który awansuje do piłkarskiej ekstraklasy. Przed historyczną szansą stają zawodnicy Chrobrego Głogów, którzy zmierzą się na wyjeździe z Koroną Kielce. Czy podopieczni trenera Ivana Djurdjevicia są w stanie sprawić sensację i awansować do piłkarskiej elity?

Byli bliscy sprawieni sensacji. Ostatnia akcja zadecydowała

Niewiele brakowało, by walczący o utrzymanie się w rozgrywkach Fortuna 1. ligi piłkarze Górnika Polkowice sprawili sensację w Kielcach. Podopieczni trenera Szymona Szydełko prowadzili z Koroną po bramce Hehedosza, ale gospodarze zdołali wyrównać i zadać decydujący cios w samej końcówce spotkania.