×
*** Prezydent Lubina, Robert Raczyński był podsłuchiwany przez ABW. W tle są afery śmieciowe na terenie Dolnego Śląska ***

Zawodnicy zamienią się rolami. Będą sprzedawać bilety

Jeśli wybieracie się na piątkowy mecz KGHM Zagłębia Lubin z Wartą Poznań, a nie macie jeszcze biletów, warto podejść dzisiaj do FanShopu w Cuprum Arenie. Wejściówki na jutrzejszy pojedynek sprzedawać będą dwaj zawodnicy Zagłębia. 

Napastnik Martin Dolezal i pomocnik Luis Mata czekać będą na fanów Miedziowych dzisiaj, od godz. 17. Obaj zawodnicy staną za kasą biletową i będą sprzedawać wejściówki. Przy okazji będzie można zrobić sobie z piłkarzami fotki i zdobyć od nich autografy.

A my przypominamy, że piątkowy mecz pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Wartą Poznań rozpocznie się o godz. 18.

 

Wybrane dla Ciebie

Gorące transfery w Zagłębiu Lubin. Mata już jest, będzie Świerczok?

Choć piłkarska wiosna zaczyna na dobre się rozkręcać, w Zagłębiu Lubin trwa gorący okres transferowy. Klub poinformował dziś o pozyskaniu Luisa Maty. 25-letni Portugalczyk podpisał umowę do końca czerwca 2025r. Hitem dnia są natomiast wieści o Jakubie Świerczoku, który być może także zasili lubińską drużynę.

Martin Doležal wzmacnia siłę ofensywną KGHM Zagłębia Lubin

Zgodnie z zapowiedziami i medialnymi spekulacjami, do KGHM Zagłębia Lubin dołączył dziś Martin Doležal. 31-letni środkowy napastnik związał się z miedziowym klubem kontraktem do końca czerwca 2024r. Sztab szkoleniowy pokłada spore nadzieje w tym doświadczonym zawodniku.

Transferowa karuzela w Zagłębiu Lubin kręci się już na dobre

Do ekipy KGHM Zagłębia Lubin dołączył Aleks Ławniczak. 22-letni środkowy obrońca podpisał z miedziowym klubem kontrakt do końca czerwca 2025r. To kolejny, po Jasminie Buriciu, nowy gracz w talii trenera Piotra Stokowca.

Rozmaitości

Akcja „nakrętkowa” dla Wiktora Andrejko. Chcą uzbierać 10 tysięcy

Stowarzyszenie Lubin 2006 rozpoczyna kolejną akcję „nakrętkową”, z której całkowity dochód zostanie przekazany na rehabilitację Wiktora Andrejko, ucznia II Liceum Ogólnokształcącego, cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Organizatorzy i pomysłodawcy tego szczytnego przedsięwzięcia chcą uzbierać ze sprzedaży nakrętek 10 tysięcy złotych. Dają sobie czas do 15 marca.