Godz. odjazdu
|
oznaczenie
|
trasa
|
przez
|
05:31
|
D
|
PRZEMKÓW HUTA – GŁOGÓW
|
Krępę, Nową Kuźnię, Radwanice, Nielubię
|
05:45
|
D
|
GROCHOWICE – GŁOGÓW
|
Kotlę, Głogówko
|
05:55
|
D
|
GŁOGÓW – ORSK
|
Borek, Białołękę, Pęcław
|
06:13
|
S
|
PRZEMKÓW – PRZEMKÓW HUTA
|
Szklarki, Piotrowice, Karpie
|
06:15
|
S
|
GŁOGÓW – KRZYDŁOWICE
|
Grębocice
|
06:35
|
S
|
PRZEMKÓW HUTA – GŁOGÓW
|
Ostaszów, Radwanice, Nielubię
|
06:35
|
S
|
SIEROSZOWICE – GŁOGÓW
|
Radwanice, Jakubów, Kurowice
|
06:46
|
S
|
DALKÓW – GŁOGÓW
|
Gaworzyce, Kłobuczyn, Nielubię
|
06:50
|
S
|
LESZKOWICE – GŁOGÓW
|
Czeńczyce, Bucze, Grębocice, Przedmoście
|
06:50
|
S
|
KOTOWICE – GŁOGÓW
|
Białołękę
|
06:53
|
S
|
KRZYDŁOWICE – GŁOGÓW
|
Grębocice
|
06:56
|
S
|
MILESZYN – GŁOGÓW
|
Białołękę
|
07:05
|
D
|
ORSK – GŁOGÓW
|
Leszkowice, Pęcław, Białołękę, Borek
|
07:05
|
D
|
GROCHOWICE – GŁOGÓW
|
Kotlę, Głogówko
|
07:10
|
S
|
PRZEMKÓW – PRZEMKÓW
|
Wysoką, Łąkociny, Jakubowo Lubińskie
|
07:10
|
S
|
PRZEMKÓW HUTA – CHOCIANÓW
|
Wysoka, Jakubowo Lubińskie
|
07:15
|
S
|
PRZEMKÓW HUTA – PRZEMKÓW
|
Karpie, Piotrowice, Szklarki
|
07:20
|
D
|
ORSK – GŁOGÓW
|
Rzeczycę, Grębocice
|
07:21
|
S
|
NOWY DWÓR – PRZEMKÓW
|
Ostaszów
|
07:30
|
D
|
GŁOGÓW – GROCHOWICE
|
Skidniów, Kotlę
|
07:41
|
S
|
CHOCIANÓW – PRZEMKÓW
|
Jakubowo Lubińskie, Wysoką
|
07:43
|
S
|
PRZEMKÓW HUTA – GŁOGÓW
|
Radwanice, Nielubię
|
07:50
|
S
|
PRZEMKÓW – CHOCIANÓW
|
Wysoką, Jakubowo Lubińskie
|
07:54
|
D
|
GRĘBOCICE – GŁOGÓW
|
Przedmoście
|
08:00
|
D
|
GROCHOWICE – GŁOGÓW
|
Kotlę, Skidniów
|
08:05
|
S
|
WILKÓW – GŁOGÓW
|
Serby
|
08:10
|
S
|
GAWORZYCE – GŁOGÓW
|
Kłobuczyn, Nielubię
|
08:10
|
D
|
LESZKOWICE – GŁOGÓW
|
Rzczycę, Grębocice
|
08:34
|
D
|
GOSTYŃ – GŁOGÓW
|
Gaworzyce, Kłobuczyn, Nielubię
|
08:35
|
D
|
PRZEMKÓW HUTA – GŁOGÓW
|
Nowy Dwór, Radwanice, Nielubię
|
08:35
|
S
|
CHOCIANÓW – PRZEMKÓW
|
Jakubowo Lubińskie, Wysoką
|
08:55
|
D
|
GRĘBOCICE – GŁOGÓW
|
Bucze, Pęcław, Białołękę
|
09:01
|
D
|
GRĘBOCICE – GŁOGÓW
|
Świnino, Przedmoście
|
09:52
|
D
|
PRZEMKÓW HUTA – GŁOGÓW
|
Radwanice, Nielubię
|
10:00
|
S
|
GŁOGÓW – PRZEMKÓW HUTA
|
Nielubię, Radwanice
|
10:00
|
D
|
GŁOGÓW – GAWORZYCE
|
Nielubię, Dalków
|
10:30
|
D
|
GŁOGÓW – GRĘBOCICE
|
Przedmoście, Świnino
|
10:40
|
D
|
GŁOGÓW – GROCHOWICE
|
Zabiele, Kotlę
|
10:50
|
D
|
GAWORZYCE – GŁOGÓW
|
Kłobuczyn, Nielubię
|
11:00
|
D
|
GŁOGÓW – GAWORZYCE
|
Nielubię, Kłobuczyn
|
11:10
|
D
|
GŁOGÓW – PRZEMKÓW HUTA
|
Nielubię, Radwanice, Nowy Dwór
|
11:15
|
D
|
GROCHOWICE – GŁOGÓW
|
Kotlę, Zabiele
|
11:30
|
D
|
GŁOGÓW – KOTOWICE
|
Borek, Białołękę, Pęcław
|
11:36
|
S
|
PRZEMKÓW – PRZEMKÓW HUTA
|
Szklarki, Piotrowice, Karpie
|
11:40
|
D
|
GAWORZYCE – GŁOGÓW
|
Dalków, Nielubię
|
11:45
|
D
|
GŁOGÓW – GROCHOWICE
|
Skidniów, Kotlę
|
12:10
|
S
|
GŁOGÓW – PĘCŁAW
|
Białołękę
|
12:20
|
D
|
KOTOWICE – GŁOGÓW
|
Białołękę
|
12:28
|
S
|
PRZEMKÓW – PRZEMKÓW
|
Krępę, Ostaszów
|
12:30
|
S
|
GŁOGÓW – TRZĘSÓW
|
|
12:40
|
S
|
PRZEMKÓW – CHOCIANÓW
|
Wysoką, Jakubowo Lubińskie
|
12:48
|
S
|
PRZEMKÓW – PRZEMKÓW
|
Szklarki, Piotrowice, Karpie
|
13:00
|
S
|
GŁOGÓW – KOTOWICE
|
Białołękę
|
13:15
|
S
|
GŁOGÓW – GRODOWIEC
|
Grębocice
|
13:20
|
D
|
GŁOGÓW – KRZYDŁOWICE
|
Przedmoście, Grębocice, Retków
|
13:20
|
D
|
GŁOGÓW – GOSTYŃ
|
Nielubię, Kłobuczyn, Gaworzyce
|
13:30
|
S
|
PRZEMKÓW – CHOCIANÓW
|
Wysoką, Jakubowo Lubińskie
|
13:40
|
S
|
CHOCIANÓW – PRZEMKÓW
|
Jakubowo Lubińskie, Wysoką
|
13:40
|
S
|
PRZEMKÓW – PRZEMKÓW HUTA
|
Szklarki, Piotrowice, Karpie
|
14:08
|
S
|
KOTOWICE – GŁOGÓW
|
Białołękę
|
14:10
|
S
|
PRZEMKÓW – PRZEMKÓW HUTA
|
Szklarki, Piotrowice, Karpie
|
14:15
|
S
|
GŁOGÓW – LESZKOWICE
|
Borek, Pęcław
|
14:20
|
D
|
PRZEMKÓW – GŁOGÓW
|
Radwanice, Jerzmanową
|
14:30
|
S
|
PRZEMKÓW – CHOCIANÓW
|
Wysoką, Jakubowo Lubińskie
|
14:30
|
S
|
GŁOGÓW – GRĘBOCICE
|
Pęcław, Bucze
|
14:40
|
S
|
CHOCIANÓW – PRZEMKÓW
|
Jakubowo Lubińskie, Wysoką
|
14:45
|
D
|
GŁOGÓW – PRZEMKÓW HUTA
|
Nielubię, Radwanice
|
14:50
|
S
|
PRZEMKÓW HUTA – GŁOGÓW
|
Radwanice, Nielubię
|
14:50
|
D
|
GŁOGÓW – GAWORZYCE
|
Nielubię, Kłobuczyn
|
15:00
|
D
|
GŁOGÓW – GROCHOWICE
|
Głogówko, Kotlę
|
14:50
|
S
|
GŁOGÓW – GRĘBOCICE
|
Szczyglice
|
15:05
|
S
|
GŁOGÓW – KRZYDŁOWICE
|
Grębocice
|
15:15
|
S
|
PRZEMKÓW – PRZEMKÓW HUTA
|
Szklarki, Piotrowice, Karpie
|
15:25
|
D
|
ORSK – GŁOGÓW
|
Pęcław, Białołękę, Borek
|
15:30
|
S
|
CHOCIANÓW – PRZEMKÓW HUTA
|
Jakubowo Lubińskie, Wysoką
|
15:30
|
D
|
GŁOGÓW – PRZEMKÓW HUTA
|
Nielubię, Radwanice, Krępę
|
15:30
|
S
|
GRĘBOCICE – GŁOGÓW
|
Pęcław, Białołękę
|
15:35
|
D
|
GŁOGÓW – TRZĘSÓW
|
Przedmoście, Grębocice, Rzeczycę
|
15:40
|
D
|
GŁOGÓW – KOTOWICE
|
Białołękę, Pęcław
|
15:40
|
D
|
GŁOGÓW – BYTOM ODRZ.
|
Brzeg Głogowski
|
15:40
|
S
|
GRĘBOCICE – GŁOGÓW
|
|
15:45
|
S
|
GAWORZYCE – GŁOGÓW
|
Kłobuczyn, Nielubię
|
15:50
|
S
|
GŁOGÓW – SIEROSZOWICE
|
Kurowice, Jakubów, Radwanice
|
16:00
|
D
|
GŁOGÓW – DALKÓW
|
Nielubię, Kłobuczyn, Gaworzyce
|
16:20
|
D
|
TRZĘSÓW – GŁOGÓW
|
Rzeczycę, Grębocice, Przedmoście
|
16:20
|
S
|
GŁOGÓW – LESZKOWICE
|
Grębocice, Rzeczycę
|
16:20
|
D
|
BYTOM ODRZ. – GŁOGÓW
|
Brzeg Głogowski
|
16:20
|
S
|
PRZEMKÓW HUTA – PRZEMKÓW
|
Karpie, Piotrowice, Szklarki
|
16:25
|
D
|
GŁOGÓW – PRZEMKÓW HUTA
|
Nielubię, Radwanice
|
16:30
|
S
|
GŁOGÓW – KRZYDŁOWICE
|
Grodowiec
|
16:35
|
D
|
GŁOGÓW – GROCHOWICE
|
Zabiele, Kotlę
|
17:00
|
S
|
GŁOGÓW – GRĘBOCICE
|
Białołękę, Pęcław
|
17:05
|
S
|
LESZKOWICE – GŁOGÓW
|
Białołękę
|
17:10
|
D
|
GROCHOWICE – GŁOGÓW
|
Kotlę, Kulów, Grodziec Mały
|
17:30
|
S
|
KRZYDŁOWICE – GŁOGÓW
|
Grębocice
|
17:45
|
S
|
GRĘBOCICE – GŁOGÓW
|
Przedmoście
|
18:20
|
D
|
GŁOGÓW – LESZKOWICE
|
Białołękę
|
18:30
|
D
|
GŁOGÓW – PRZEMKÓW HUTA
|
Nielubię, Radwanice
|
18:45
|
D
|
GŁOGÓW – DALKÓW
|
Nielubię, Kłobuczyn, Gaworzyce
|
18:50
|
D
|
GŁOGÓW – GROCHOWICE
|
Skidniów, Kotlę
|
18:50
|
D
|
GŁOGÓW – LESZKOWICE
|
Grębocice, Rzeczycę
|
18:55
|
D
|
LESZKOWICE – GŁOGÓW
|
Rzeczycę, Grębocice
|
19:30
|
D
|
DALKÓW – GŁOGÓW
|
Gaworzyce, Kłobuczyn, Nielubię
|