×
*** Związek Piłki Ręcznej w Polsce chce, by Lubin był jednym z miast, w którym odbędą się mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet w 2026 r. ***

Lider Lewicy, Włodzimierz Czarzasty, znów przyjedzie do Legnicy

Kampania wyborcza nabiera rozpędu. Kandydaci wszystkich komitetów wyborczych, którzy ubiegają się o mandat w Sejmie lub Senacie, licznie odwiedzają nasz region, by przekonać do siebie wyborców. W najbliższy wtorek, 19 września, ofensywę szykują kandydaci Nowej Lewicy.

We wtorek, 19 września, kandydaci Nowej Lewicy spotkają się z mieszkańcami Jeleniej Góry i Legnicy. Pierwsze z nich zaplanowane jest o godz. 9. przy Teatrze Zdrojowym. Przy tej okazji odbędzie się także konferencja prasowa.

Tego samego dnia, kandydaci Nowej Lewicy, zaprezentują się mieszkańcom Legnicy. Otwarte spotkanie zaplanowane jest w Hotelu Milenium (ul. Chojnowska) o godz. 17. Spodziewany jest udział przewodniczącego Nowej Lewicy, Włodzimierza Czarzastego. Obecni będą również wszyscy kandydaci okręgu legnicko – jeleniogórskiego. Przypomnijmy, że „jedynką” listy Nowej Lewicy jest Arkadiusz Sikora.

 
lewica-fotzj06
lewica-fotzj11
lewica-fotzj13

Wybrane dla Ciebie

Sztywny pal Azji zagra w Jerzmanowej! Zapraszamy!

Jeśli szukacie ciekawej propozycji na jesienne wieczory już 22 października zapraszamy do Stodoły w Jerzmanowej na koncert wyjątkowej grupy – Sztywny Pal Azji!

Uczniowie z Gminy Kotla znów ćwiczą na SKS

W zdrowym ciele zdrowy duch – ta zasadę nauczyciele i trenerzy młodzieży szkolnej chcą przekazać swoim podopiecznym. Kolejna grupa dzieci ze szkoły podstawowej w Kotli korzysta z dodatkowych zajęć sportowych po lekcjach.

Muzeum Miedzi zaprasza mieszkańców na spacer z historią

Szykuje się kolejne spotkanie dla miłośników historii regionu. Muzeum Miedzi zaprasza na spacer poświęcony widokom Legnicy w twórczości Theodora Blatterbauera. Spotkanie poprowadzi Konrad Byś, kierownik Działu Historii Muzeum.

Czy twoje dziecko ma problemy w nauce? Niech zrobi test!

Przez pięć dni – od 5 do 10 października dostępny będzie Ogólnopolski Test Dysleksji. Wykonać go może każdy kto ma problemy z nauką – udział jest bezpłatny, wystarczy pobrać aplikację lub zalogować się przez przeglądarkę.

Ukradł słuchawki. Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęć

Poznajecie mężczyznę, który jest na zdjęciach z monitoringu? Policja poszukuje go w związku z kradzieżą sprzętu ze sklepu.

Trzeźwy poranek wcale nie był taki trzeźwy

Legnicka drogówka po raz kolejny kontrolowała trzeźwość kierowców jeżdżących po drogach w regionie. Niestety po raz kolejny trafili się tacy, którzy po kilku głębszych wsiadali za kierownicę.