×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

Artura Myki nie ma od niedzieli. Policja szuka mężczyzny

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy wciąż poszukują zaginionego Artura Myki. Mężczyzna w minioną niedzielę wyszedł z domu w Wągrodnie w Gminie Ruja i do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Policjanci z Legnicy apelują o pomoc w odnalezieniu Artura Myki, 42-leniego mieszkańca Wągrodna w Gminie Ruja w Powiecie Legnickim. W minioną niedzielę mężczyzna wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił.

RYSOPIS: wiek z wyglądu 40-45 lat, wzrost 171 – 175 centymetrów, szczupła budowa ciała, ciemne włosy.

UBIÓR: w dniu zaginięcia ubrany był w niebieska kurtkę z kapturem, jeansy z przetarciami, buty adidas, niebieskie z białymi paskami.

Policja apeluje do mieszkańców regionu, którzy mogą mieć informacje o miejscu pobytu mężczyzny o zgłoszenie tego w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy lub pod numerami telefonów 47 874 1520, 112 lub w najbliższej jednostce policji.

 

Wybrane dla Ciebie

Postawili się faworyzowanym rywalom. Porażka Cuprum

W ostatnim swoim meczu sezonu zasadniczego siatkarze Cuprum Lubin dzielnie walczyli na wyjeździe z zespołem Aluronu Wartą Zawiercie. Faworyzowani gospodarze musieli się sporo natrudzić, by ostatecznie pokonać lubinian po tie-breaku.

Górnik przegrywa i ląduje w strefie spadkowej

Po dzisiejszej porażce ze Zniczem Pruszków, sytuacja piłkarzy Górnika Polkowice jest nie do pozazdroszczenia. Zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i zaczyna się nerwówka.

Pierwszy Inkubator przedsiębiorczości już otwarty

Władze miasta i powiatu, szefowie spółek komunalnych, prywatnych firm i szeroko zakrojonego biznesu odwiedzili pierwszy z dwóch zaplanowanych w Lubinie Inkubatorów Przedsiębiorczości. Otwarto go w lubińskim ZOO.

Takiej imprezy historycznej w Głogowie jeszcze nie było!

Głogów niczym z czasów wojny. Dzisiaj ulicami miasta przeszły grupy rekonstrukcyjne. Były wozy bojowe, karabiny, żołnierze. Popołudniu mieszkańcy spotkali się z Bogusławem Wołoszańskim w teatrze miejskim. 

Poznajecie tego psa? Odłowiono go w Szymocinie

Pracownicy Urzędu Gminy Grębocice zabezpieczyli psa, którego widzicie na zdjęciach. Poszukiwany jest jego właściciel.

Policja szuka Karola Kaczmarczyka. Wiecie gdzie się ukrywa?

Policja z Lubina poszukuje Karola Kaczmarczyka. Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny to Szklary Górne. Mężczyzna poszukiwany jest między innymi za jazdę na podwójnym gazie.