Kryminalni odzyskali skradziony pojazd

Policjanci z Lubina zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież pojazdu. W tej sprawie zarzuty usłyszał 32-letni mieszkaniec powiatu lubińskiego. Kryminalni jeszcze tego samego dnia od chwili zgłoszenia, ustalili miejsce przechowywania samochodu ciężarowego i po wykonaniu oględzin, auto wróciło do prawowitego właściciela.

Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy pracowali nad zgłoszeniem dotyczącym kradzieży samochodu ciężarowego marki Kia, na terenie powiatu lubińskiego. Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce, gdzie może być ukrywany pojazd. Policjanci udali na jedną z posesji mieszczącą się na terenie powiatu legnickiego i potwierdzili swoje przypuszczenia.

Błyskawiczna reakcja kryminalnych połączona z dobrym rozpoznaniem, doprowadziła do szybkiego ustalenia sprawcy i miejsca ukrycia skradzionego mienia. Podejrzany o tę kradzież został zatrzymany. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec powiatu lubińskiego Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży samochodu, do którego się przyznał. Za ten czyn grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności – mówi Sylwia Serafin, rzeczniczka lubińskiej policji.

 

Sport

Na sygnale

Rozmaitości