×
*** Spółka KGHM ogłosił wyniki produkcyjne i finansowe za I kwartał 2024r. *** Koniec siatkówki w Lubinie. Cuprum połączyło się ze Stilonem. Mecze PlusLigi rozgrywane będą w Gorzowie Wielkopolskim ***

CCC walczyło ambitnie do końca. Gdynianki jedyną niepokonaną ekipą

Liderki EBLK okazały się jednak za mocne dla CCC. Polkowiczanki dzielnie walczyły do ostatnich minut, ale niestety musiały uznać wyższość mistrzyń Polski z Gdyni. Po ciekawym widowisku, w hali przy Dąbrowskiego podopieczne trenera Karola Kowalewskiego przegrały z VBW Arką Gdynia 76:81.

Pierwsze dwie kwarty były niezwykle wyrównane. W pierwszej padł remis po 19, a w drugiej nieznacznie wygrały przyjezdne 19:18. Po zmianie stron gdynianki zwiększyły swoją przewagę wygrywając trzecie dziesięć minut 27:18. W ostatniej odsłonie meczu polkowiczanki goniły rywalki i na kilka minut przed końcem Arka prowadziła różnicą 1-2 punktów. Ostatecznie przyjezdne utrzymały prowadzenie i wygrały 81:76 stając się jedyną niepokonaną ekipą w rundzie zasadniczej tegorocznego sezonu EBLK.

Koszykarki wygrywają, a radni ucinają. Mniej kasy z budżetu na BC

Koszykarki BC Polkowice wzięły rewanż za porażkę w Gdyni i po szalenie emocjonującym i zaciętym pojedynku pokonały na własnym parkiecie VBV Arkę Gdynia 86:78. Klasą dla siebie była Erica Wheeler – zdobywczyni 33 punktów.

Szlagier kolejki dla BC Polkowice

W szlagierowym pojedynku na parkietach Energa Basket Ligi Kobiet, koszykarki BC Polkowice pokonały po dogrywce zespół VBW Arki Gdynia 81:78.

Polkowiczanki sięgnęły po Suzuki Puchar Polski Kobiet!

Znakomite wieści dotarły z Bydgoszczy. Po pasjonującym pojedynku, koszykarki BC Polkowice pokonały w wielkim finale zespół VBW Arkę Gdynia i zdobyły Puchar Polski Kobiet. Klasą dla siebie była Erica Wheeler, zdobywczyni 39 punktów. W tym sezonie to już drugie okazałe trofeum dla polkowiczanek. We wrześniu wywalczyły bowiem Superpuchar Polski, także pokonując ekipę z Gdyni.

Pierwsza połowa nieudana, w drugiej – zdemolowały rywalki z Gdyni

Z dalekiej podróży powróciły koszykarki BC Polkowice. Po pierwszej połowie w starciu z mistrzyniami Polski, podopieczne Karola Kowalewskiego przegrywały już 32:39, by w trzeciej i czwartej kwarcie totalnie zdominować rywalki i ostatecznie wygrać całe spotkanie.

Pojedynek mistrzyń z wicemistrzyniami Polski

Fanów żeńskiego basketu czeka dziś nie lada gratka. Koszykarki BC Polkowice podejmą aktualne mistrzynie Polski – zespół VBW Arki Gdynia. W hali przy Dąbrowskiego zapowiadają się więc spore emocje.

Dziś emocje w hali przy Dąbrowskiego. BC vs. Zagłębie

Przed nami druga kolejka rywalizacji na parkietach Energa Basket Ligi Kobiet. Podopieczne trenera Karola Kowalewskiego podejmą dziś wieczorem zespół Zagłębia Sosnowiec.