×
*** Spółka KGHM ogłosiła kwartalny i roczny raport sprzedażowy i produkcyjny *** W Lubinie odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej. Radnym dziękował prezydent Robert Raczyński ***

Chrobry był blisko sprawienia sporej sensacji

Niewiele brakowało, by piłkarze Chrobrego Głogów sprawili mega sensację w Pucharze Polski. Po golu Michała Ilków-Gołąba głogowianie objęli prowadzenie, ale goście zdołali wyrównać w doliczonym czasie gry. Doświadczona Cracovia postawiła jednak na swoim i awans do 1/16 gościom zapewnił Mateusz Wdowiak.

Pojedynek na Wita Stwosza nie stał na wysokim poziomie. Cracovia czyhała na dogodne sytuacje, ale to gospodarze z Głogowa objęli prowadzenie. W 80. min. gola zdobył kapitan miejscowych, Ilków-Gołąb. Wydawało się, że w Głogowie zapachniało sensacją, ale ekstraklasowicz zdołał wyrównać. W doliczonym czasie na 1:1 trafił Cornel Rapa.

Niestety Cracovia pokazała charakter i na dwie minut przed końcem dogrywki, zwycięstwo gościom dał Mateusz Wdowiak zaskakując Bieszczada precyzyjnym strzałem z kilkunastu metrów.

Porażka Chrobrego na inaugurację wiosny

Od przegranej z Ruchem Chorzów, piłkarską wiosnę rozpoczęli zawodnicy Chrobrego Głogów. Goście z piastowskiego grodu mogli wywieźć cenny remis z trudnego terenu, ale chorzowianie zdobyli bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu.

Derby regionu dla Zagłębia. Miedziowi lepsi od Chrobrego w karnych

Kibice, którzy pojawili się w sobotni wieczór w hali przy Wita Stwosza w Głogowie z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji. W wielkich derbach regionu, szczypiorniści Zagłębia Lubin wygrali w rzutach karnych z Chrobrym Głogów i powrócili do domu z dwoma punktami.

Kolejna porażka KGHM Zagłębia Lubin. Kryzys, to już mało powiedziane

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin nie wyciągnęli wniosków z trzech ostatnich porażek i dzisiaj zanotowali następną przegraną. Kolejnym pogromcą Miedziowych została dziś Cracovia. Pasy wygrały 2:0 po golach Kallmana i Makucha. Po końcowym gwizdku kibice na Przodku już nie wytrzymali i dość dosadnie powiedzieli, co myślą o zawodnikach i trenerze.

Żarty się skończyły, limit błędów wyczerpany. Zagłębie musi wygrać!

Atmosfera w szatni Zagłębia jest mocno napięta. Nie pomaga też sam trener Piotr Stokowiec, który zrugał dziennikarzy, że napisali już o jego zwolnieniu i przyznał, że jego zespół jest w kryzysie. By uspokoić emocje i wyciszyć całą sytuację, potrzebne jest zwycięstwo i to najlepiej w efektownym stylu.

Wygrana Chrobrego w Bełchatowie ze Skrą

W dobrych nastrojach powrócili z Bełchatowa piłkarze Chrobrego. Głogowianie pokonali Skrę Częstochowa 2:1 i awansowali na szóste miejsce w ligowej tabeli.

Zagłębie z Widzewem na wyjeździe, Miedź u siebie z Cracovią

Po dość pechowym meczu z Koroną Kielce, w którym Zagłębie tylko zremisowało, dzisiaj podopieczni trenera Piotra Stokowca staną przed znacznie trudniejszym zadaniem. Miedziowi wyruszyli na podbój Łodzi.

Sport

Kurminowski show. Zagłębie Lubin wreszcie zwycięskie

Kibice zgromadzeni dziś na stadionie w Radomiu z pewnością nie mieli powodów do nudy i narzekania. W meczu Radomiaka z KGHM Zagłębiem Lubin padło aż siedem goli a zwycięsko z tej batalii wyszli piłkarze z Lubina. Prawdziwe show pokazał Dawid Kurminowski – strzelec trzech bramek. Kolejną dołożył Aleks Ławniczak.