×
*** Spółka KGHM ogłosił wyniki produkcyjne i finansowe za I kwartał 2024r. *** Koniec siatkówki w Lubinie. Cuprum połączyło się ze Stilonem. Mecze PlusLigi rozgrywane będą w Gorzowie Wielkopolskim ***

Cztery ciosy ŁKS-u i po sprawie

Nie mają powodów do radości piłkarze Chrobrego Głogów. W pojedynku z wiceliderem 1. ligi – Łódzkim Klubem Sportowym – przegrali 0:4. Głogowianie dotrzymywali kroku rywalom tylko w pierwszej połowie. Później było już tylko coraz gorzej.

Pierwsza połowa była dość wyrównana, jednak po przerwie na murawie dominowali już tylko piłkarze ŁKS-u. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się w 63. min. Corral. Pięć minut później było już 2:0 za sprawą Morosa. W 77. min. na 3:0 podwyższył Pirulo – bez wątpienia najlepszy zawodnik tego meczu. Stempel postawił w 90. min. Dominguez i głogowianie musieli przełknąć gorycz porażki.

Mecz Chrobrego z Odrą palce lizać. Emocje do końca

Gdyby pojedynek Chrobrego z Odrą mógł odbyć się przy udziale kibiców, z pewnością nikt nie żałowałby przyjścia na stadion. Przy Wita Stwosza padło dziś pięć bramek, ale to goście z Opola schodzili z murawy z podniesionym czołem. Po pasjonującym i emocjonującym spotkaniu, Chrobry przegrał z Odrą 2:3.

Utalentowany 18-latek w Zagłębiu Lubin

Adam Ratajczyk dołączył do zespołu Zagłębia Lubin. 18-letni skrzydłowy związał się z miedziowym klubem 4-letnią umową. Utalentowany zawodnik spędził poprzedni sezon w rezerwach ŁKS-u.