×
*** Spółka KGHM ogłosiła wyniki produkcyjne i finansowe za I kwartał 2024r. *** Koniec siatkówki w Lubinie. Cuprum połączyło się ze Stilonem. Mecze PlusLigi rozgrywane będą w Gorzowie Wielkopolskim ***

Kolejny remis Górnika. Wciąż nie mogą się przełamać

W meczu na szczycie eWinner 2. ligi piłkarze Górnika Polkowice zremisowali z zespołem Wigry Suwałki 2:2. Czarno-zieloni utrzymali pozycję lidera, ale druga Chojniczanka Chojnice traci już tylko sześć oczek. Do końca sezonu pozostały już tylko trzy kolejki.

Kibice zobaczyli gole dopiero po przerwie. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał w 57. Wojciech Kamiński i goście z Suwałk objęli prowadzenie. Pięć minut później Górnik wyrównał po strzale z rzutu karnego Mateusza Piątkowskiego. W 67. napastnik Górnika strzelił drugą swoją bramkę w tym meczu i miejscowi wyszli na prowadzenie. W 84. Radziemski zaliczył samobójcze trafienie i Wigry wyrównały. Więcej goli już nie padło i Górnik zanotował piąty remis z rzędu.

Mimo to czarno-zieloni zachowali pozycję lidera. W najbliższą środę, 26 maja, polkowiczanie rozegrają zaległy mecz wyjazdowy ze Zniczem Pruszków.

Cenny remis Górnika Polkowice na inaugurację sezonu

W inauguracyjnym spotkaniu na zapleczu ekstraklasy piłkarze Górnika Polkowice zremisowali na własnym stadionie z Podbeskidziem Bielsko – Biała 1:1. Górale przyjechali na Kopalnianą po pewne trzy punkty. W osiągnięciu celu przeszkodził im Mariusz Szuszkiewicz, zdobywca wyrównującej bramki.

Górnik powrócił na fotel lidera 2. ligi

W zaległym meczu eWinner 2. ligi, piłkarze Górnika Polkowice wygrali na wyjeździe z Wigrami Suwałki 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Mariusz Szuszkiewicz. Dzięki zdobyciu pełnej puli, polkowiczanie powrócili na fotel lidera.