×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

Oficjalne ważenie fighterów. Polkowicka gala już w sobotę

W przeddzień kolejnej edycji polkowickiej gali MFG 5, dzisiaj odbyła się oficjalna ceremonia ważenia zawodników. Największe zainteresowanie mediów wzbudziło pojawienie się fighterów, którzy w sobotni wieczór powalczą o mistrzowskie pasy kickboxingu PZKB: Bartosza Muszyńskiego z Armii Polkowice i Rafała Kamińskiego.

To już kolejna edycja polkowickiego gali MFG Muszyński Fight Group, która od kilku lat wzbudza ogromne zainteresowanie fanów sztuk walki. Bilety na jutrzejszą Galę rozeszły się jak świeże bułeczki. Ten, kto obszedł się smakiem, będzie musiał zasiąść przez monitorem komputera lub ekranem telewizora. Bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi bowiem TV Regionalna z Lubina.

Tymczasem wszyscy zawodnicy są już gotowi do swoich walk. Dzisiaj odbyła się oficjalna ceremonia ważenia fighterów. Wszyscy „zmieścili” się w swoich kategoriach wagowych, więc jutro w oktagonie skrzyżują pięści. Podczas gali zaplanowano dziewięć pojedynków, w tym dwa ostatnie o pasy mistrzowskie. Najwięcej emocji wzbudza starcie Bartka Muszyńskiego z Armii Polkowice, zawodnika i trenera w jednej osobie. Polkowicki fighter zmierzy się z Rafałem Kamińskim.

Kibice obejrzą jeszcze pojedynki Dawida Miłaszewskiego, Dawida Ferenczuka, Marcina Nicińskiego, Jakuba Rymarowicza, Michała Miłka.

Początek gali w SP 2 przy Hubala w Polkowicach w sobotę, o godz. 18. Głównym sponsorem wydarzenia jest gmina Polkowice.

 

Wybrane dla Ciebie

Postawili się faworyzowanym rywalom. Porażka Cuprum

W ostatnim swoim meczu sezonu zasadniczego siatkarze Cuprum Lubin dzielnie walczyli na wyjeździe z zespołem Aluronu Wartą Zawiercie. Faworyzowani gospodarze musieli się sporo natrudzić, by ostatecznie pokonać lubinian po tie-breaku.

Górnik przegrywa i ląduje w strefie spadkowej

Po dzisiejszej porażce ze Zniczem Pruszków, sytuacja piłkarzy Górnika Polkowice jest nie do pozazdroszczenia. Zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i zaczyna się nerwówka.

Pierwszy Inkubator przedsiębiorczości już otwarty

Władze miasta i powiatu, szefowie spółek komunalnych, prywatnych firm i szeroko zakrojonego biznesu odwiedzili pierwszy z dwóch zaplanowanych w Lubinie Inkubatorów Przedsiębiorczości. Otwarto go w lubińskim ZOO.

Takiej imprezy historycznej w Głogowie jeszcze nie było!

Głogów niczym z czasów wojny. Dzisiaj ulicami miasta przeszły grupy rekonstrukcyjne. Były wozy bojowe, karabiny, żołnierze. Popołudniu mieszkańcy spotkali się z Bogusławem Wołoszańskim w teatrze miejskim. 

Poznajecie tego psa? Odłowiono go w Szymocinie

Pracownicy Urzędu Gminy Grębocice zabezpieczyli psa, którego widzicie na zdjęciach. Poszukiwany jest jego właściciel.

Policja szuka Karola Kaczmarczyka. Wiecie gdzie się ukrywa?

Policja z Lubina poszukuje Karola Kaczmarczyka. Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny to Szklary Górne. Mężczyzna poszukiwany jest między innymi za jazdę na podwójnym gazie.