×
*** W wielu miejscowościach naszego regionu odbywają się inauguracyjne sesje rad gmin i powiatów. Nowi radni składają ślubowanie, wybierani są starostwie i przewodniczący rad ***

Piąta porażka Cuprum z rzędu. Sytuacja dramatyczna

Kibice Cuprum Lubin będą musieli jeszcze cierpliwie poczekać na pierwsze zwycięstwo swoich ulubieńców. W niedzielne popołudnie w hali RCS-u podopieczni trenera Marcelo Fronckowiaka przegrali gładko z zespołem z Suwałki 0:3 i znaleźli się na dnie ligowej tabeli.

Pierwszy set lubinianie przegrali do 19, a drugi do 22. Goście z odległych Suwałk postawili kropkę nad „i” w trzeciej odsłonie wygrywając do 20 i z kompletem punktów wyjechali ze stolicy polskiej miedzi. Tytuł MVP trafił do Klinkenberga.

Pierwsze zwycięstwo w lidze Cuprum Lubin. I od razu efektowne 3:0

Fani lubińskiej siatkówki doczekali się wreszcie pierwszego ligowego zwycięstwa swoich ulubieńców. Cuprum Lubin pokonało wyżej notowany zespół Ślepsk Malow Suwałki w trzech setach do 18, 22 i 22. Najlepszym graczem meczu został Japończyk Masahiro Sekita.

Cuprum Lubin wciąż bez zwycięstwa

Nadal bez zwycięstwa pozostają w lidze siatkarze Cuprum Lubin. W niedzielny wieczór podopieczni Pawła Ruska przegrali w Gdańsku z Treflem 0:3. Rywalowi postawili się tylko w pierwszym, bardzo wyrównanym secie.

Kibice Cuprum czekają na pierwsze zwycięstwo

W niedzielne popołudnie siatkarze Cuprum Lubin staną przed kolejną szansą wygrania pierwszego meczu w tym sezonie. Miedziowi nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. Być może ich pierwszą „ofiarą” będzie zespół Ślepsk Malow Suwałki. Początek spotkania w hali RCS w niedzielę o 17.30.