×
*** Spółka KGHM ogłosiła kwartalny i roczny raport sprzedażowy i produkcyjny *** W Lubinie odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej. Radnym dziękował prezydent Robert Raczyński ***

Porażka Cuprum z wiceliderem PlusLigi

W kolejnym swoim meczu siatkarze Cuprum Lubin ulegli na własnym parkiecie wiceliderowi tabeli – zespołowi Aluron CMC Warcie Zawiercie. Gospodarze zdołali urwać wymagającemu rywalowi tylko jednego seta.

Lubinianie nie byli faworytami, ale tanio skóry nie sprzedali. Podopieczni Pawła Ruska walczyli ambitnie przegrywając pierwszy set na przewagę 25:27. Równie zacięty był kolejny set, który tym razem wygrali gospodarze 29:27. W trzeciej partii górą znów byli przyjezdni wygrywając do 18. W czwartym secie Cuprum po raz kolejny nie znalazło sposobu na rywala przegrywając do 22.

W najbliższy czwartek, 15 grudnia, lubinianie podejmą w hali RCS

Memoriał Jana Rutyńskiego już po raz ósmy

W tym roku już po raz ósmy wspomnimy wspaniałego człowieka, jednego z założycieli siatkarskiego Cuprum Lubin. Memoriał im. Jana Rutyńskiego rozegrany zostanie 6 i 7 kwietnia. Gospodarze zaprosili do rywalizacji Olimpię Sulęcin i Chrobrego Głogów. Patronem memoriału jest spółka KGHM Polska Miedź – strategiczny sponsor klubu. Memoriał Jana Rutyńskiego to dla fanów Cuprum czas szczególny, […]

Siatkarze Cuprum Lubin pokazali charakter

Przegrywali już 0:2 i właściwie było już po meczu. Siatkarze Cuprum pokazali jednak charakter. Najpierw doprowadzili do remisu, a potem wygrali tie-break i cały mecz 3:2!

Szybkie trzy sety i po sprawie

Fatalnie zaczęli nowy tydzień siatkarze Cuprum Lubin. Na własnym parkiecie przegrali z GKS-em Katowice 0:3 w setach do 18, 16 i 17.

Poniedziałkowy wieczór z siatkówką w Lubinie

Przed siatkarzami Cuprum Lubin kolejne ligowe starcie o punkty. Tym razem Miedziowe Lisy podejmą na własnym parkiecie zespół GKS-u Katowice. Rywale są w zasięgu lubinian. Początek dzisiejszego meczu o godz. 20.30.

Dwa razy odwracali losy spotkania i zadali decydujący cios

Szalony mecz w Lubinie. W pojedynku z ekipą Ślepsk Malow Suwałki, siatkarze Cuprum dwa razy gonili wynik, by doprowadzić do upragnionego tie-breaka. W decydującej partii odprawili rywala z kwitkiem i wygrali cały mecz 3:2. Najlepszym zawodnikiem meczu został przyjmujący Cuprum, Alexander Berger.

Barkom lepszy od Cuprum Lubin

To był niezmiernie ważny pojedynek dla siatkarzy Cuprum w kontekście układu tabeli. Niestety lubinianie zawiedli i przegrali na wyjeździe z zespołem Barkom Każany Lwów 1:3.

Sport

Kurminowski show. Zagłębie Lubin wreszcie zwycięskie

Kibice zgromadzeni dziś na stadionie w Radomiu z pewnością nie mieli powodów do nudy i narzekania. W meczu Radomiaka z KGHM Zagłębiem Lubin padło aż siedem goli a zwycięsko z tej batalii wyszli piłkarze z Lubina. Prawdziwe show pokazał Dawid Kurminowski – strzelec trzech bramek. Kolejną dołożył Aleks Ławniczak.