×
*** Półtora roku bezwzględnego więzienia dla księdza Grzegorza O. z Lubina za posiadanie treści pedofilskich. Kapłan przyznał się do winy, wyrok nie jest prawomocny ***

Barkom lepszy od Cuprum Lubin

To był niezmiernie ważny pojedynek dla siatkarzy Cuprum w kontekście układu tabeli. Niestety lubinianie zawiedli i przegrali na wyjeździe z zespołem Barkom Każany Lwów 1:3.

Spotkanie było niezwykle zacięte i wyrównane. Pierwszy set wygrali lubinianie do 22. Druga partia należała do miejscowych, którzy wygrali też do 22. W trzecim i czwartym secie górowali zawodnicy Barkomu, którzy wygrali odpowiednio 37:35 i do 18.

Barkom wygrał 3:1 i przesunął się w tabeli oczko wyżej od Cuprum. Była to już trzynasta porażka lubinian w tym sezonie.

 

Wybrane dla Ciebie

Szybkie trzy sety i po sprawie

Fatalnie zaczęli nowy tydzień siatkarze Cuprum Lubin. Na własnym parkiecie przegrali z GKS-em Katowice 0:3 w setach do 18, 16 i 17.

Poniedziałkowy wieczór z siatkówką w Lubinie

Przed siatkarzami Cuprum Lubin kolejne ligowe starcie o punkty. Tym razem Miedziowe Lisy podejmą na własnym parkiecie zespół GKS-u Katowice. Rywale są w zasięgu lubinian. Początek dzisiejszego meczu o godz. 20.30.

Dwa razy odwracali losy spotkania i zadali decydujący cios

Szalony mecz w Lubinie. W pojedynku z ekipą Ślepsk Malow Suwałki, siatkarze Cuprum dwa razy gonili wynik, by doprowadzić do upragnionego tie-breaka. W decydującej partii odprawili rywala z kwitkiem i wygrali cały mecz 3:2. Najlepszym zawodnikiem meczu został przyjmujący Cuprum, Alexander Berger.

Cuprum kontra Barkom Każany Lwów

Już dzisiaj kolejne siatkarskie emocje. Zawodnicy Cuprum Lubin wybrali się do Krakowa na spotkanie z tegorocznym beniaminkiem – Barkomem Każany Lwów. Początek meczu o godz. 17.30.

Pierwsza porażka w nowym roku przed własną publicznością

Niestety pierwszy mecz w tym roku przed własną publicznością nie był udany dla siatkarzy Cuprum Lubin. Gospodarze okazali się nad wyraz gościnni dla rywala ze stolicy przegrywając gładko 0:3. Najlepszym zawodnikiem meczu został atakujący Projektu, Linus Weber.

Pierwszy mecz Cuprum w tym roku na własnym parkiecie

Dziś po raz pierwszy w nowym roku sympatycy siatkówki w Lubinie będą mogli obejrzeć w akcji swoich ulubieńców. W poniedziałkowe popołudnie zawodnicy Cuprum podejmą w hali RCS zespół Projektu Warszawa.