*** Spółka KGHM ogłosiła kwartalny i roczny raport sprzedażowy i produkcyjny *** W Lubinie odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej. Radnym dziękował prezydent Robert Raczyński ***

Jest praca! Urząd Gminy w Żukowicach szuka konserwatora

Urząd gminy w Żukowicach poszukuje chętnych do pracy na stanowisku konserwatora. Swoje oferty można składać do 15 maja. Poniżej publikujemy pełna treść ogłoszenia.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy pracownika obsługi

Wójt Gminy Żukowice ogłasza nabór na wolne stanowisko pacy w Urzędzie Gminy Żukowice.
Stanowisko: konserwator – 1 etat.
Miejsce wykonywania pracy: Urząd Gminy Żukowice, teren Gminy Żukowice.

Przewidywany zakres obowiązków wymaga przemieszczania się samochodem zarówno po terenie Gminy Żukowice jak i miasta Głogowa.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6 %.

Wymagania niezbędne:

Do udziału w konkursie mogą być dopuszczone osoby spełniające następujące wymogi:

  1. Posiadające obywatelstwo polskie.
  2. Posiadające wykształcenie podstawowe.
  3. Posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystające z pełni praw publicznych.
  4. Posiadające stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.
  5. Posiadające prawo jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe:

Mile widziane uprawnienia palacz kotłów c.o. i ważne świadectwo kwalifikacyjne.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. Utrzymanie porządku na posesjach administrowanych przez Gminę Żukowice.
  2. Prace konserwacyjne, naprawcze i porządkowe na terenie obiektu Urzędu oraz w budynkach administrowanych przez Gminę Żukowice.
  3. Utrzymanie porządku i czystości, w tym: zamiatanie, odśnieżanie, posypywanie piaskiem. Wykaszanie trawników, grabienie, przycinanie gałęzi drzew i krzewów.
  4. Wykonywanie prac porządkowych oraz utrzymanie zieleni na terenie gminy.
  5. Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy, w tym dokonywanie bieżących napraw i konserwacji.
  6. Wykonywanie doraźnych prac awaryjnych w budynkach komunalnych administrowanych przez Gminę Żukowice.
  7. Inne prace dotyczące dbałości o mienie gminne.
  8. Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagane dokumenty:

  1. List motywacyjny.
  2. Życiorys (z telefonem kontaktowym).
  3. Kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  4. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.
  5. Kopie dokumentów potwierdzających staż pracy.
  6. Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych.
  7. Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów zamierzających skorzystać z uprawnienie określonego w art. 13 ust 2. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019r. poz. 1282).
  8. Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalające na podjęcie pracy na ww. stanowisku.
  9. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji orz zapoznaniu się z klauzulą informacyjną.

Dokumenty należy składać w zaklejonych kopertach z dopiskiem „nabór na wolne stanowisko pracy: konserwator” w Urzędzie Gminy w Żukowicach lub za pośrednictwem poczty na adres:

Urząd Gminy Żukowice
67-231 Żukowice 148

w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 maja 2021 r. do godz. 14.30. Decyduje data faktycznego wpływu do urzędu.

Po weryfikacji dostarczonych dokumentów z kandydatami będzie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  1. Kontakt z sekretarzem komisji rekrutacyjnej: tel. : 76 831 42 41
  2. Aplikacje, które wpłyną do Urzędu Gminy po wskazanym terminie, nie będą rozpatrywane,
  3. Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Wybrane dla Ciebie

Gmina Żukowice. Opiekun przewozów szkolnych poszukiwany

W związku z organizacją pracy w ramach robót publicznych Wójt Gminy Żukowice ogłasza nabór kandydatów na stanowisko opiekuna przewozów szkolnych. Ogólny zakres obowiązków: opieka nad dziećmi w czasie przewozu dzieci (do i ze szkoły).

W Żukowicach ruszają roboty publiczne – pracownicy poszukiwani

Gmina Żukowice poszukuje osób chętnych do pracy w ramach robót publicznych. Poniżej ogłoszenie o pracę. Swoje podania należy składać tylko do 10 maja!

W Żukowicach szukają pracowników porządkowych

Wójt Gminy Żukowice ogłosił nabór na stanowiska pracowników porządkowych. Swoje dokumenty można składać do 10 maja w Urzędzie Gminy w Żukowicach. Poniżej publikujemy pełną treść ogłoszenia.

Jest praca w Urzędzie Gminy w Żukowicach

Urząd Gminy w Żukowicach poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku urzędniczym gospodarki wodno – ściekowej. Poniżej publikujemy pełną treść ogłoszenia.

Urząd Gminy w Żukowicach poszukuje osób chętnych do pracy

Wójt Gminy Żukowice ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. gospodarki komunalnej w urzędzie gminy. Swoje dokumenty można składać do 20 stycznia. Poniżej publikujemy pełną treść ogłoszenia o pracę.

Jest praca! Urząd Gminy Żukowice szuka chętnych

Wójt Gminy Żukowice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Żukowice. Poniżej publikujemy pełną treść ogłoszenia. Termin składania dokumentów mija 27 grudnia.

Sport

Kurminowski show. Zagłębie Lubin wreszcie zwycięskie

Kibice zgromadzeni dziś na stadionie w Radomiu z pewnością nie mieli powodów do nudy i narzekania. W meczu Radomiaka z KGHM Zagłębiem Lubin padło aż siedem goli a zwycięsko z tej batalii wyszli piłkarze z Lubina. Prawdziwe show pokazał Dawid Kurminowski – strzelec trzech bramek. Kolejną dołożył Aleks Ławniczak.

Na sygnale

Sprzedawał mauzery, których wcale nie miał

36-latek z Legnicy odpowie przed sądem za oszustwa internetowe. Mężczyzna umieścił w sieci ogłoszenie o sprzedaży mauzerów, jak się później okazało pojemników takich nie miał. W sumie oszukał 17 osób, które zapłaciły za towar i go nigdy nie dostały.

Rozmaitości

Polkowickie obchody ważnych świąt narodowych

Majówka to nie tylko błogi odpoczynek i relaks, to także obchody ważnych świąt narodowych, o których nie można zapominać. 2 maja będziemy obchodzić Dzień Flagi, dzień później – rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja – drugiej w świecie, pierwszej w Europie.