×
*** Półtora roku bezwzględnego więzienia dla księdza Grzegorza O. z Lubina za posiadanie treści pedofilskich. Kapłan przyznał się do winy, wyrok nie jest prawomocny ***

Poważne zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu w Rudnej

Do poważnego zdarzenia doszło dzisiaj po południu na skrzyżowaniu Głogowskiej z ulicą Polną w Rudnej, tuż przy wyjeździe w kierunku Głogowa. Prawdopodobnie kierowca busa wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w prawidłowo jadące audi. Poszkodowany kierowca trafił do lubińskiego szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący busem jechał od strony wałów Żelaznego Mostu, natomiast od strony Głogowa podążał kierowca audi. Ten pierwszy wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w audi. Osobówka siłą uderzenia wpadła do rowu kosząc po drodze słup. Poszkodowany został kierowca audi, którego odwieziono do lubińskiego szpitala. Kierowca busa i jego pasażerka pozostali na miejscu, nic poważnego im się obojgu nie stało.

Droga z Rudnej w kierunku Głogowa była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci z Rudnej i Lubina, którzy będą ustalać okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

 
nowe001
nowe002
nowe003
nowe004
nowe005
nowe006
nowe007
nowe008
nowe009

Wybrane dla Ciebie

Zderzenie volkswagena z fordem na drodze Lubin – Rudna

Wczoraj wieczorem doszło do zdarzenia drogowego na trasie Lubin – Rudna. Na wysokości zjazdu w kierunku Składowic zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i volkswagen. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Kolizja dwóch aut na skrzyżowaniu Paderewskiego z KEN w Lubinie

Przed południem w centrum Lubina doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Kierująca oplem mokka na śremskich tablicach rejestracyjnych prawdopodobnie wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzyła się z prawidłowo jadącą toyotą.

Poważna kraksa w okolicach Smardzowa. Zderzenie bmw z renault

Do poważnego wypadku doszło wczoraj wieczorem na drodze wojewódzkiej 329 w okolicach Smardzowa w powiecie głogowskim. Na prostym odcinku drogi zderzyły się bmw i renault. Na szczęście żaden z uczestników tego zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Zderzenie dwóch ciężarówek. Kabina szofera zmiażdżona

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj w nocy na drodze ekspresowej S3 na odcinku Polkowice – Lubin. Zderzyły się tam dwa pojazdy ciężarowe. Kabina jednego z nich została wręcz zmiażdżona. Aż trudno w to uwierzyć, że nikomu nic się nie stało.

Kolejna kolizja na newralgicznym skrzyżowaniu w Lubinie

Od kilku dni na skrzyżowaniu ulic Hutniczej, Al. Kaczyńskiego i Granitowej nie działa sygnalizacja świetlna. Niestety, dzisiaj po raz kolejny doszło tam do kolizji.

Kraksa na południowej obwodnicy Lubina. Wjechał na czerwonym

Do kraksy dwóch pojazdów osobowych doszło dzisiaj przed południem na południowej obwodnicy Lubina. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca srebrnego mercedesa wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w ciemną toyotę.