×
*** Polkowiccy policjanci poszukują sprawców wysadzenia bankomatu przy ulicy 11 Lutego. Wybuch spowodował duże straty ***

Kibice Cuprum wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo

Po dwóch meczach wyjazdowych, siatkarze Cuprum Lubin powracają na własny parkiet. W poniedziałkowy wieczór, podopieczni trenera Pawła Ruska zmierzą się z zespołem Ślepska Malow Suwałki. Kibice Miedziowych Lisów wciąż czekają na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo swoich ulubieńców.

W pierwszych trzech meczach otwarcia nowego sezonu na parkietach PlusLigi, siatkarze Cuprum pokazali ambicję i waleczność, ale niestety za każdym razem musieli uznać wyższość rywala. Dzisiaj, po drugiej stronie siatki, staną zawodnicy Ślepska Malow Suwałki, którzy mają na swoim koncie już pierwsze zwycięstwo pokonując beniaminka – LUK Politechnikę Lublin. Obecnie Ślepsk zajmuje w tabeli 10. lokatę. To dobra okazja, by lubinianie postarali się o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

Początek spotkania w hali Regionalnego Centrum Sportowego o godz. 20.30.

 

Wybrane dla Ciebie

Miedź skruszyła Stal. Trzy punkty Cuprum

Sporo emocji kibicom dostarczył pojedynek siatkarzy Cuprum Lubin z zespołem Stali Nysa. Po wyrównanym i zaciętym boju, podopieczni trenera Pawła Ruska zdołali „wyszarpać” zwycięstwo za trzy punkty.

Porażka Cuprum po tie-breaku

Dopiero tie-break zadecydował o losach dzisiejszej potyczki Cuprum Lubin z zespołem Cerrad Enea Czarni Radom. Wygrali goście 3:2, którzy wykazali się większym spokojem i doświadczeniem. Najlepszym graczem meczu został Rafał Faryna z Czarnych.

Grzegorz Bociek dołącza do ekipy Miedziowych

Grzegorz Bociek będzie wsparciem dla Remigiusza Kapicy. 30-letni atakujący dołącza do chłopaków z Cuprum Lubin.

Cuprum pokazało charakter i walkę do końca. To jednak nie wystarczyło

Ależ emocje w lubelskim Globusie. Siatkarze Cuprum do końca walczyli o zwycięstwo, ale ostatecznie gospodarze wygrali w tie-breaku 19:17 i cały mecz 3:2. Lubinianie nie mają jednak powodów do wstydu, bo do pełni szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.

Historyczny pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli

W ramach ósmej kolejki rozgrywek na parkietach PlusLigi, siatkarze Cuprum zmierzą się dziś na wyjeździe z beniaminkiem – ekipą LUK Lublin. Będzie to wyjątkowy pojedynek, ponieważ obie drużyny zagrają przeciwko sobie pierwszy raz w historii.

Porażka Cuprum w Iławie z Indykpolem

Niewiele mieli do powiedzenia dzisiaj siatkarze Cuprum Lubina w starciu z zespołem Indykpolu Olsztyn. W hali w Iławie, podopieczni trenera Pawła Ruska gładko przegrali 0:3.

Rozmaitości

Inauguracja Polkowickiej Karty Seniora. Zniżki na wiele usług i zakupy

Gmina Polkowice jako pierwsza na terenie zagłębia miedziowego dołączyła do ogólnopolskiego programu: „Gmina Przyjazna Seniorom”. Dzięki temu, mieszkańcy gminy, którzy weszli w wiek emerytalny, mogą skorzystać ze zniżek w punktach handlowych na terenie całego kraju, które honorują Kartę Seniora.