×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Kolejna porażka Górnika. Nadchodzi kryzys formy?

Coś niepokojącego zaczyna się dziać z piłkarzami Górnika Polkowice. Po ostatniej porażce u siebie z Pogonią Siedlce, podopieczni trenera Szymona Szydełko musieli uznać wyższość rywala z Olsztyna. Miejscowy Stomil wygrał zasłużenie 2:1.

Mecz rozpoczął się po myśli gości z Polkowic. Zielo-czarni objęli prowadzenie po golu Hafeza w 23. min. Miejscowi wyrównali w 58. min. po golu z rzutu karnego. Skutecznym egzekutorem był Jakub Tecław. Ten sam zawodnik postawił kropkę nad „i” w 86. min., także celnym strzałem z rzutu karnego.

Za tydzień polkowiczanie podejmą na Kopalnianej rezerwy Śląska Wrocław.

 

Wybrane dla Ciebie

Stracili gola w końcówce meczu. Porażka Górnika

Nie mają ostatnio szczęścia piłkarze Górnika Polkowice. Przed własną publicznością przegrali z Radunią Stężyca 0:1 tracąc gola w końcówce meczu.

Porażki Górnika i rezerw Zagłębia

W ostatnim swoim meczu na boiskach eWinner 2. ligi, piłkarze Górnika Polkowice przegrali na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 0:2. Nie powiodło się także piłkarzom rezerw Zagłębia Lubin, którzy przegrali na własnym stadionie z Polonią Warszawa 1:2.

Jubileusz z przytupem. Ciężarowcy drużynowymi mistrzami Polski

Polkowicki klub podnoszenia ciężarów „Górnik” świętuje w tym roku 50-lecie swojego istnienia. Z tej okazji odbyła się oficjalna uroczystość połączona z wręczeniem odznaczeń zasłużonym działaczom i zawodnikom. W tym samym dniu zorganizowano zawody, w których polkowiczanie odnieśli historyczny sukces. 

Nowy trener i od razu zwycięstwo

W ostatniej kolejce na boiskach eWinner 2. ligi piłkarze Górnika Polkowice pokonali na własnym stadionie Hutnika Kraków 1:0. Zwycięskiego gola w 37. min. zdobył Abdallah Hafez.

Górnik Polkowice już z nowym trenerem

Nie musieliśmy długo czekać na ogłoszenie nowego trenera Górnika Polkowice. Odwołanego wczoraj z tej roli Szymona Szydełko, zastąpi Tomasz Grzegorczyk. 41-letni szkoleniowiec prowadził ostatnio Resovię Rzeszów.

Szymon Szydełko nie jest już trenerem Górnika Polkowice

Władze Górnika Polkowice poinformowały dzisiaj o zwolnieniu z funkcji trenera I zespołu Szymona Szydełko. Szkoleniowiec pracował na Kopalnianej od grudnia 2021r. Kto będzie jego następcą? Tego zapewne dowiemy się w najbliższych dniach.