×
*** Zarząd KGHM podjął uchwałę o wypłacie dywidendy w wysokości 300 mln zł/1,5 zł za akcję. Propozycję zatwierdziła Rada Nadzorcza spółki. Zwyczajne Walne Zgromadzenie odbędzie się 7 czerwca ***

Panie na plus, panowie in minus

W zupełnie odmiennych nastrojach powrócili ze swoich meczów wyjazdowych szczypiornistki i szczypiorniści Zagłębia Lubin. Podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej wygrały z zespołem Eurobud JKS Jarosław 29:17. Niestety swój mecz przegrali panowie. Zawodnicy Jarosława Hipnera ulegli w Mielcu z tamtejszą Stalą 21:23.

Piłkarki ręczne Zagłębia nie zwalniają tempa. W pojedynku z JKS Jarosław nie pozostawiły swoim rywalkom żadnych złudzeń prowadząc od początku do końcowej syreny. Do przerwy Miedziowe wygrywały 14:7, by ostatecznie zwyciężając różnicą 12 punktów.

Mniej powodów do radości z pewnością mają szczypiorniści Zagłębia, którzy przegrali ze Stalą Mielec 21:23.

Pewna wygrana lubinianek w hali RCS

Nie było niespodzianki w starciu Zagłębia Lubin z zespołem Eurobud JKS Jarosław. Aktualne mistrzynie Polski pokonały rywalki 26:22 prowadząc do przerwy 15:10.

Mistrzynie Polski wracają na parkiet. W hali RCS podejmą Jarosław

Szczypiornistki Zagłębia Lubin wracają na parkiet. Po świąteczno – noworocznej przerwie, aktualne mistrzynie Polskie podejmą na własnym parkiecie zespół Eurobudu JKS Jarosław. Miedziowe będą zdecydowanymi faworytkami tego pojedynku.

Mistrzynie Polski wracają na parkiet. Rywalem – ekipa z Jarosławia

Już w najbliższą sobotę, 7 stycznia, po świąteczno – noworocznej przerwie, na parkiet powrócą szczypiornistki Zagłębia Lubin. Aktualne mistrzynie Polski zmierzą się w hali RCS z ekipą Eurobudu JKS Jarosław. Miedziowe będą zdecydowanymi faworytkami tego pojedynku.

„Kończ waść, wstydu oszczędź”. Zagłębie zmielone przez Stal

Eksperymentalny skład, jaki wystawił trener Piotr Stokowiec na nic się zdał. Piłkarze znów byli jak dzieci we mgle. Zagubieni, zdekoncentrowani, nieobecni. W Mielcu dostali lanie od Stali. W ostatnim meczu w tym roku zagrają jeszcze z Rakowem Częstochowa i mogą za chwilę znaleźć się w strefie spadkowej.

Teraz albo nigdy. Zagłębie potrzebuje zwycięstwa, by wyjść z dołka

Z nożem na gardle zagrają dziś w Mielcu piłkarze KGHM Zagłębia Lubin. Po czterech porażkach z rzędu atmosfera w szatni jest gęsta. Tylko zwycięstwo może choć na chwilę uspokoić nie najlepszą sytuację wokół klubu.

„Wierzę, że zaczniemy wygrywać i cieszyć się z tego wszystkiego”

W najbliższy piątek, 4 listopada, pogrążone w głębokim kryzysie KGHM Zagłębie Lubin zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Mielec. Faworytem spotkania będą gospodarze. Czy to będzie w końcu ten mecz, w którym Miedziowi się przełamią?