×
*** Rozpoczęła się majówka. W całym regionie zaplanowano mnóstwo imprez plenerowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapowiada się piękna pogoda, więc korzystajmy z uroków wolnego czasu - rozsądnie i mądrze ***

Stal nie dała się łatwo złamać. Zadecydował dopiero tie-break

Ponad 2,5 godziny trwał pojedynek Cuprum Lubin ze Stalą Mielec. Spotkanie było niezwykle wyrównane i każda z drużyn spokojnie mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Losy tego meczu rozstrzygnęły się dopiero w tie-breaku. Wygrali lubinianie, a najlepszym zawodnikiem został Tavares.

W pierwszej rundzie lubinianie wygrali ze Stalą 3:1. Wydawało się, że rewanż w hali RCS w Lubinie będzie formalnością. Ale podopieczni trenera Krzysztofa Stelmacha wysoko zawiesili poprzeczkę, ale lubinianie najwyraźniej zlekceważyli rywala. Pierwszy set był niezwykle zacięty, ale szczęśliwy dla Cuprum. Tę partię miejscowi wygrali do 20. W drugim secie lepsi okazali się goście wygrywając do 23. W trzecim Cuprum znów odpowiedziało wygrywając do 23 i prowadząc 2:1.

O czwartym secie miejscowi powinni jak najszybciej zapomnieć. Przegrali w kiepskim stylu do… 14. Na szczęście odrodzili się w tie-breaku prowadząc od początku wygrywając 15:10 i cały mecz 3:2.

MVP spotkania został Miguel Tavares, rozgrywający Cuprum.

Porażka Cuprum na zakończenie roku

Nie popisali się wczoraj siatkarze Cuprum Lubin. W ostatnim swoim meczu w tym roku, podopieczni trenera Pawła Ruska przegrali na wyjeździe ze Stalą Nysa gładko w trzech setach.

Zbyt chaotyczni, jakby od niechcenia. Cuprum sprowadzone na ziemię

Wydawało się, że siatkarze Cuprum Lubin połkną w całości dzisiaj Stal Nysę i bez przemęczania się zainkasują komplet punktów bez straty seta. Tymczasem rywale zagrali świetne zawody i rozgromili Miedziowe Lisy wygrywając do 12, 20 i 17.

Rusza siatkarska ekstraklasa. Cuprum vs. BBTS

Już w najbliższy weekend rozpocznie się nowy sezon na parkietach siatkarskiej PlusLigi. W inauguracyjnym meczu zawodnicy Cuprum Lubin zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek – ekipą BBTS Bielsko-Biała.

Cuprum Lubin triumfatorem memoriału Jana Rutyńskiego

Siatkarze Cuprum Lubin triumfowali w Memoriale im. Jana Rutyńskiego. Podopieczni trenera Pawła Ruska wygrali dwa swoje mecze i zgarnęli puchar. Memoriał pamięci Jana Rutyńskiego był dla Miedziowych Lisów ostatnim akcentem tegorocznego sezonu.

Cuprum męczyło się z outsiderem tabeli

Siatkarze Cuprum Lubin poprawili nieco humory swoich kibicom. Na własnym parkiecie pokonali outsidera ligowej tabeli Stal Nysa 3:0 w setach do 25, 20 i 23. To dopiero siódma wygrana Miedziowych Lisów w tym sezonie.

Miedź skruszyła Stal. Trzy punkty Cuprum

Sporo emocji kibicom dostarczył pojedynek siatkarzy Cuprum Lubin z zespołem Stali Nysa. Po wyrównanym i zaciętym boju, podopieczni trenera Pawła Ruska zdołali „wyszarpać” zwycięstwo za trzy punkty.