×
*** Półtora roku bezwzględnego więzienia dla księdza Grzegorza O. z Lubina za posiadanie treści pedofilskich. Kapłan przyznał się do winy, wyrok nie jest prawomocny ***

Maluchy pomogły wójtowi Rudnej przystroić choinki w urzędzie

Niecodzienni goście odwiedzili siedzibę władz gminy Rudna. W ratuszu pojawiły się bowiem dzieci z gminnego żłobka i obu przedszkoli. Maluchy pomogły wójtowi Rudnej przystroić świąteczne choinki. Będzie można je podziwiać przez najbliższe tygodnie.

Maluchy pojawiły się w siedzibie władz Rudnej w towarzystwie pań nauczycielek i opiekunek. Przygotowały piękne ozdoby z papieru, szyszek i sznurkowych koronek. Własnoręcznie wykonane śnieżynki, szyszkowe mikołaje czy tekturowe bombki przyozdobione koronkowymi motywami, zawisły na trzech drzewkach postawionych na parterze oraz obu piętrach Urzędu Gminy Rudna.

– Dzieci pięknie i od serca ozdabiają choinki. Razem z Mikołajem włączyły świąteczną iluminację w Rudnej i Chobieni, a teraz podarowały nam wyjątkowe ozdoby, za które bardzo dziękujemy – powiedział Adrian Wołkowski, wójt gminy Rudna.

Zielone drzewka przekazało urzędowi w Rudnej Nadleśnictwo Lubin.

 
urzad1
urzad2
urzad3
urzad5

Wybrane dla Ciebie

Wielkie powroty ze świąt. Jedźmy bezpiecznie

Koniec świąt oznacza wielkie powroty. Na drogach regionu panuje wzmożony ruch pojazdów, a policja apeluje o ostrożność i rozwagę.

Świąteczny gest radnych i pracowników Urzędu Gminy w Lubinie

Wyjątkowe świąteczne prezenty dwóm rodzinom sprawili pracownicy Urzędu Gminy w Lubinie, podległych placówek i sami radni. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy, za które przygotowali torby pełne prezentów. Dary trafiły do potrzebujących rodzin, które wskazali pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. 

Świąteczne paczki od KGHM dla wychowanków domów dziecka

Bardzo świątecznie zrobiło się w Centrali KGHM. Siedzibę miedziowej spółki odwiedzili najmłodsi, którzy zostali obdarowani świątecznymi paczkami pod choinkę. Radość dzieci była ogromna.

Świąteczne życzenia od władz KGHM dla pracowników i ich rodzin

Za pośrednictwem social mediów, władze spółki KGHM, na czele z Tomaszem Zdzikotem, złożyły swoim pracownikom i ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia świąteczne. – Niech atmosfera świąt umacnia wszystko, co dobre, szlachetne i piękne. Życzę ciepłej, rodzinnej wieczerzy wigilijnej w oczekiwaniu na nadejście radosnej nowiny – mówi szef Polskiej Miedzi.

Świeże, pachnące lasem i tanie choinki z Nadleśnictwa Lubin

Od wczoraj w Nadleśnictwie Lubin ruszyła sprzedaż choinek. Pachnące lasem drzewka możemy kupić w trzech wyznaczonych punktach. Sprzedaż świątecznych świerków potrwa do środy, 21 grudnia. Ceny są naprawdę bardzo konkurencyjne.

W Polkowicach widać i czuć świąteczny klimat. Choinka już świeci

Mikołajki to czas inauguracji świątecznych iluminacji. Nie inaczej było w Polkowicach, gdzie kilkunastometrowa choinka rozbłysnęła setkami lampek wprowadzając mieszkańców w świąteczny klimat.