×
*** Nie żyje Zbigniew Warczewski, wieloletni radny Rady Miejskiej w Lubinie, działacz społeczny, który latami walczył o budowę lubińskiego hospicjum ***

Tajniki skutecznego marketingu – ciekawe szkolenie Pracodawców

Związek Pracodawców Polska Miedź po raz kolejny zorganizowało interesujące szkolenie. Tym razem, przy współpracy z Zagłębiem Lubin oraz firmą Black Horse, Pracodawcy zaprosili swoich partnerów biznesowych na spotkanie: „Odkryj sekrety skutecznego marketingu”.

Szkolenie odbyło się na sali VIP lubińskiego stadionu KGHM Zagłębie Areny. W spotkaniu uczestniczyli ludzie z firm i spółek Grupy KGHM, którzy odpowiadają za szeroko pojęty marketing. Prelegentami byli Mateusz Górak i Krzysztof Grygorcewicz, przedstawiciele firmy Black Horse, którzy wykorzystując swoje bogate doświadczenie i wiedzę branżową, zaoferowali uczestnikom nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne narzędzia do skutecznego marketingu.

-To kolejny projekt Związku Pracodawców kierowany do przedsiębiorców, którzy chcą zrozumieć zasady efektywnego marketingu i nauczyć się, jak stosować je w praktyce. Sądząc po zainteresowaniu i ożywionej dyskusji uczestników spotkania, tematyka spotkania była przysłowiowym strzałem w dziesiątkę – przyznaje Marta Wisłocka, prezes Związku Pracodawców Polska Miedź.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele m.in. Energetyki, Lubinpexu, Zagłębia, KGHM ZANAM.

-Sukces marketingu strategii marketingowej przekłada się na sukces firmy. A biorąc pod uwagę jaki jest obszar funkcjonowania spółki Lubinpex, jakich mamy konkurentów na tym rynku, więc z jednej strony kładziemy ogromny nacisk na zatrudnianie profesjonalistów na każdym odcinku funkcjonowania spółki a z drugiej prowadzimy kampanie marketingowe, które ugruntowują pozycję naszej spółki w regionie zagłębia miedziowego. Na dzisiejszym spotkaniu mogłam się poznać sporo sekretów związanych ze skutecznym marketingiem – mówi Ewa Przyjazna, szefowa działu marketingu spółki Lubinpex.

Uczestnicy dzisiejszego spotkania biznesowego przyznali zgodnie, że wynieśli z niego cenne wskazówki i spostrzeżenia.

– Podczas spotkania koncentrowano się na działaniach marketingowych realizowanych przez firmy, spółki. Ale jako samorządowiec dostrzegam także konieczność prowadzenia skutecznego marketingu przez jednostki samorządu terytorialnego. To pomoże w realizowaniu zadań przyjętych do wykonania przez poszczególne gminy – spuentował Piotr Karwan, wiceprezes Związku Pracodawców.

 

Wybrane dla Ciebie

Zagłębie wróciło z dalekiej podróży. Wreszcie jest zwycięstwo

Od 24 listopada kibice KGHM Zagłębia Lubin czekali na ligowe zwycięstwo swoich ulubieńców. Wreszcie dzisiaj nastąpiło przełamanie. Miedziowi pokonali Koronę Kielce skromnie 1:0 po trafieniu Dawida Kurminowskiego.

Patriotycznie, sportowo i charytatywnie. Bieg Tropem Wilczym w Lubinie

Ponad pół tysiąca osób wzięło udział w 12. edycji Biegu Tropem Wilczym w Parku Leśnym w Lubinie. Dzisiejsze wydarzenie miał oczywiście także swój charytatywny cel. Zbierano bowiem pieniądze na kolejną operację nóżek dla 8-letniej Julki Nieckarz. Udało się zebrać ponad 14 tysięcy złotych!

Kolizja osobówki z cysterną na S3. Nikomu nic się nie stało

Przez kilka godzin całkowicie zamknięty dla ruchu był odcinek trasy ekspresowej S3 między Lubinem a Legnicą. Na wysokości Karczowisk doszło do zderzenia samochodu osobowego i cysterny przewożącej łatwopalną substancję.

Po pierwsze w tym roku zwycięstwo. Zagłębie kontra Korona

Już dzisiaj piłkarze KGHM Zagłębia Lubin powalczą o pierwsze zwycięstwo w tym roku. Rywalem Miedziowych będzie Korona Kielce, która wprawdzie w tabeli znajduje się niżej, ale ostatnio postraszyła Legię Warszawa i na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem dla lubinian.

Sprzedawali podróbki lubinianom. Staną teraz przed sądem

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą lubińskiej komendy policji zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 43 do 48 lat, którzy w trzech punktach sprzedażowych na terenie miasta oferowali lubinianom podróbki.

Kubów: Dzisiejsza władza nie chce wspierać samorządów

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Krzysztof Kubów, nie ukrywa swojego zdziwienia rządowymi planami likwidacji programu Inwestycji Strategicznych.