×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

W Rudnej dla Wielkiej Orkiestry zebrano ponad 86 tysięcy!

Mieszkańcy gminy Rudna nie zawiedli i aktywnie przyłączyli się do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariuszom, którzy kwestowali na ulicach całej gminy, udało się zebrać ponad 58 tysięcy złotych! Do tego trzeba jeszcze doliczyć 28 tysięcy, które pozyskano z licytacji internetowych.

Najwięcej imprez przygotowano i zorganizowano w Chobieńskim Ośrodku Kultury. Największą atrakcją była licytacja wielu przedmiotów i gadżetów podarowanych przez główny sztab WOŚP. Sala CHOK-u pękała w szwach. mieszkańcy gminy Rudna nie zawiedli i hojnie wsparli Wielką Orkiestrę.

 

 

Wybrane dla Ciebie

Wielka Orkiestra głośno zagrała w Polkowicach

W całym kraju rozbrzmiewają dzisiaj głośno dźwięki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tysiące wolontariuszy wyszło na ulice miast i mniejszych miejscowości z charakterystycznymi puszkami. Dźwięki Orkiestry słychać także w całym regionie zagłębia miedziowego. W każdym mieście i każdej gminie odbyło się dzisiaj mnóstwo imprez sportowych, kulturalnych, aukcji i licytacji.

Mieszkańcy Polkowic zagrają z Wielką Orkiestrą

Za nieco ponad tydzień w całym kraju zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 29 stycznia, sporo się będzie działo w Polkowicach. Oczywiście nie zabraknie też wolontariuszy, którzy będą kwestować na ulicach miasta.

Akcja zbiórki krwi w PCUZ z okazji finału Wielkiej Orkiestry

Jednym z akcentów 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polkowicach będzie akcja zbiórki krwi. To już kolejna wspólna akcja Klubu HDK PCK im. Miedzianej Kropli Krwi oraz Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych.

Polkowicki sztab WOŚP poszukuje wolontariuszy

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Przy Centrum Kultury w Polkowicach działa już sztab Wielkiej Orkiestry, którzy zachęca wszystkie chętne osoby do zostania wolontariuszami.

W sztabach WOŚP trwa liczenie pieniędzy. Padną kolejne rekordy?

Jubileuszowy, 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powoli przechodzi do historii. Kulminacją dnia było tradycyjnie Światełko do Nieba, a teraz rozpoczęło się wielkie liczenie pieniędzy uzyskanych z puszek i licytacji.

Wielka Orkiestra gra już po raz 30. Na dziecięcą okulistykę

Od samego rana na ulicach każdego miasta widać wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś ruszył jubileuszowy, 30. finał tej popularnej, szczytnej akcji. Hasłem tegorocznego finału są słowa: „Przejrzyj na oczy”. Całkowity dochód z tego finału zostanie przeznaczony na specjalistyczny sprzęt dla oddziałów dziecięcej okulistyki.