×
*** Nie żyje Zbigniew Warczewski, wieloletni radny Rady Miejskiej w Lubinie, działacz społeczny, który latami walczył o budowę lubińskiego hospicjum ***

Tych mężczyzn poszukują legniccy policjanci

Mężczyźni, których widzicie na zdjęciach są poszukiwani przez policjantów z legnickiej komendy policji. Mundurowi zwracają się z prośba o ustalenie miejsca ich pobytu.

 

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzą poszukiwania:

– Dawida Nowakowskiego (zdjęcie 1), za którym wystawiony został list gończy. Mężczyzna poszukiwany jest za przestępstwo z art. 280 § 2 kk (rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia).

– Jacka Czaińskiego (zdjęcie 2), za którym wystawiony został list gończy. Mężczyzna poszukiwany jest za przestępstwo z art. 178a kk (kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem narkotyków).

– Tomasza Kacprzyka (zdjęcie 3), za którym wystawiony został list gończy. Mężczyzna poszukiwany jest za przestępstwo z art. 258 § 3 kk (kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą).

– Ireneusza Pawlaka (zdjęcie 4), za którym wystawiony został list gończy. Mężczyzna poszukiwany jest za przestępstwo z art. 290 kk i 216 kk (groźba karalna i zniewaga).

Wszelkie informacje na temat poszukiwanych można przekazywać do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy pod nr tel. 47 874 15 20 lub pod nr alarmowy 112.

 
414-226588_g
414-226459_g
414-226717_g
414-226713_g

Wybrane dla Ciebie

Zagłębie wróciło z dalekiej podróży. Wreszcie jest zwycięstwo

Od 24 listopada kibice KGHM Zagłębia Lubin czekali na ligowe zwycięstwo swoich ulubieńców. Wreszcie dzisiaj nastąpiło przełamanie. Miedziowi pokonali Koronę Kielce skromnie 1:0 po trafieniu Dawida Kurminowskiego.

Patriotycznie, sportowo i charytatywnie. Bieg Tropem Wilczym w Lubinie

Ponad pół tysiąca osób wzięło udział w 12. edycji Biegu Tropem Wilczym w Parku Leśnym w Lubinie. Dzisiejsze wydarzenie miał oczywiście także swój charytatywny cel. Zbierano bowiem pieniądze na kolejną operację nóżek dla 8-letniej Julki Nieckarz. Udało się zebrać ponad 14 tysięcy złotych!

Kolizja osobówki z cysterną na S3. Nikomu nic się nie stało

Przez kilka godzin całkowicie zamknięty dla ruchu był odcinek trasy ekspresowej S3 między Lubinem a Legnicą. Na wysokości Karczowisk doszło do zderzenia samochodu osobowego i cysterny przewożącej łatwopalną substancję.

Po pierwsze w tym roku zwycięstwo. Zagłębie kontra Korona

Już dzisiaj piłkarze KGHM Zagłębia Lubin powalczą o pierwsze zwycięstwo w tym roku. Rywalem Miedziowych będzie Korona Kielce, która wprawdzie w tabeli znajduje się niżej, ale ostatnio postraszyła Legię Warszawa i na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem dla lubinian.

Sprzedawali podróbki lubinianom. Staną teraz przed sądem

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą lubińskiej komendy policji zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 43 do 48 lat, którzy w trzech punktach sprzedażowych na terenie miasta oferowali lubinianom podróbki.

Kubów: Dzisiejsza władza nie chce wspierać samorządów

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Krzysztof Kubów, nie ukrywa swojego zdziwienia rządowymi planami likwidacji programu Inwestycji Strategicznych.