×
*** Zarząd KGHM podjął uchwałę o wypłacie dywidendy w wysokości 300 mln zł/1,5 zł za akcję. Propozycję zatwierdziła Rada Nadzorcza spółki. Zwyczajne Walne Zgromadzenie odbędzie się 7 czerwca ***

Cuprum przegrało we własnej hali z Projektem

Siatkarze Cuprum odrobili zaległości. W pojedynku we własnej hali, podopieczni trenera Pawła Ruska, niestety nie sprostali ekipie Projektu Warszawa przegrywając 1:3. Najlepszym zawodnikiem meczu został Andrzej Wrona.

Ekipa gości przyjechała do Lubina po łatwą zdobycz punktową. Wyżej notowani rywale musieli jednak zostawić na parkiecie sporo sił, by ostatecznie pokonać Miedziowe Lisy. Przyjezdni zaczęli planowano, bo od zwycięstwa do 23. W drugim secie lepsi okazali się jednak gospodarze wygrywając do 19.

Trzeci set znów należał do gości ze stolicy, którzy wygrali do 23. Ekipa prowadzona przez trenera Anastasiego postawiła kropkę nad „i” w czwartym secie wygrywając do 20 i cały mecz 3:1. Tytuł MVP trafił do Andrzeja Wrony, środkowy zespołu Projekt Warszawa.

W tabeli PlusLigi Cuprum zajmuje przedostatnie miejsce. 5 marca lubinianie zmierzą się na wyjeździe z Czarnymi Radom.

Memoriał Jana Rutyńskiego już po raz ósmy

W tym roku już po raz ósmy wspomnimy wspaniałego człowieka, jednego z założycieli siatkarskiego Cuprum Lubin. Memoriał im. Jana Rutyńskiego rozegrany zostanie 6 i 7 kwietnia. Gospodarze zaprosili do rywalizacji Olimpię Sulęcin i Chrobrego Głogów. Patronem memoriału jest spółka KGHM Polska Miedź – strategiczny sponsor klubu. Memoriał Jana Rutyńskiego to dla fanów Cuprum czas szczególny, […]

Siatkarze Cuprum Lubin pokazali charakter

Przegrywali już 0:2 i właściwie było już po meczu. Siatkarze Cuprum pokazali jednak charakter. Najpierw doprowadzili do remisu, a potem wygrali tie-break i cały mecz 3:2!

Szybkie trzy sety i po sprawie

Fatalnie zaczęli nowy tydzień siatkarze Cuprum Lubin. Na własnym parkiecie przegrali z GKS-em Katowice 0:3 w setach do 18, 16 i 17.

Poniedziałkowy wieczór z siatkówką w Lubinie

Przed siatkarzami Cuprum Lubin kolejne ligowe starcie o punkty. Tym razem Miedziowe Lisy podejmą na własnym parkiecie zespół GKS-u Katowice. Rywale są w zasięgu lubinian. Początek dzisiejszego meczu o godz. 20.30.

Dwa razy odwracali losy spotkania i zadali decydujący cios

Szalony mecz w Lubinie. W pojedynku z ekipą Ślepsk Malow Suwałki, siatkarze Cuprum dwa razy gonili wynik, by doprowadzić do upragnionego tie-breaka. W decydującej partii odprawili rywala z kwitkiem i wygrali cały mecz 3:2. Najlepszym zawodnikiem meczu został przyjmujący Cuprum, Alexander Berger.

Barkom lepszy od Cuprum Lubin

To był niezmiernie ważny pojedynek dla siatkarzy Cuprum w kontekście układu tabeli. Niestety lubinianie zawiedli i przegrali na wyjeździe z zespołem Barkom Każany Lwów 1:3.