×
*** Polkowiccy policjanci poszukują sprawców wysadzenia bankomatu przy ulicy 11 Lutego. Wybuch spowodował duże straty ***

Darmowe bilety na mecz z Jagiellonią z okazji Dnia Chłopaka!

Wyjątkową niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka przygotowało piłkarskie KGHM Zagłębie Lubin. Przed piątkowym arcyważnym meczem z Jagiellonią Białystok, pracownicy klubu wraz z Panią Krecikową, w kilku punktach Lubina rozdawali wejściówki.

Pracownicy Zagłębia z bezpłatnymi biletami na piątkowy mecz z „Jagą” pojawili się m.in. w lubińskim rynku, odwiedzili też Warsztaty Terapii Zajęciowej „Słoneczko” i „Promyk”, gdzie jest wielu kibiców lubińskiego klubu. Byli także w szkołach, m.in. Zespole Szkół nr 1 (popularnej ceglance), Zespole Szkół nr 2 oraz w I Liceum Ogólnokształcącym.

Obecność pracowników Zagłębia wraz z klubową maskotką wzbudzała spore zainteresowanie. Bilety rozchodziły się jak świeże bułeczki. Na zakończenie Dnia Chłopaka, rozdawano wejściówki także w galerii Cuprum Arena.

Przypomnijmy więc zatem – mecz Zagłębia z Jagiellonią Białystok odbędzie się jutro, 1 października o godz. 18. Widzimy się wszyscy na stadionie Zagłębia i dopingujemy lubińskiej drużynie.

 
promyczek 23
promyczek22
promyczek23
promyczek24
promyczek25
promyczek26
promyczek27
promyczek29(1)
promyczek30
promyczek31

Wybrane dla Ciebie

Kibice Zagłębia zapraszają do akcji. Rusza 14. edycja Miedzianej Krwi!

Po rocznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, powraca charytatywna akcja pod hasłem: „Miedziana Krew”. Zachęcamy wszystkich do oddawania tego życiodajnego płynu. Każdy otrzyma w nagrodę voucher na mecz Zagłębia Lubin z Wisłą Kraków.

Bolesna porażka z Rakowem w Częstochowie

To nie był dobry mecz. To nie było dobre Zagłębie. Nawet walcząc o punkty z wicemistrzami Miedziowi powinni pokazać się z zupełnie innej strony.

Szczypiornistki Zagłębia poznały rywalki w Lidze Europejskiej

Rumuński CS Minaur Baia Mare, francuskie Les Neptunes de Nantes i niemiecki zespół SG BBM Bietigheim będą rywalami szczypiornistek Zagłębia Lubin z elitarnych rozgrywkach Ligi Europejskiej. Pierwsze mecze zaplanowano 8 stycznia.

Koszmarny błąd Chychykalo w karnych. Derby dla Chrobrego Głogów!

Niemal przez całe spotkanie szczypiorniści Zagłębia Lubin prowadzili z Chrobrym Głogów w derbach regionu. Rzutem na taśmę goście zdołali wyrównać i doprowadzić do serii rzutów karnych. W decydującym momencie pech dopadł Romana Chychykalo, któremu wyślizgnęła się piłka z rąk. O losach meczu przesądził Jakub Orpik i dwa punkty pojechały do Głogowa.

Brawo Zagłębie! Znów pokonały Zwiezdę i zameldowały się w Lidze Europy

Ponad dwa tysiące kibiców obejrzało popis fenomenalnej gry szczypiornistek Zagłębia Lubin, które po raz drugi pokonały rosyjską Zwiezdę Zwienigorod i i zameldowały się w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej wygrały pewnie i zasłużenie 33:29.

Lubinianki faworytkami rewanżu ze Zviezdą. Łatwo jednak nie będzie

Wielkie emocje czekają dziś w Lubinie fanów żeńskiego szczypiorniaka. W rewanżowym spotkaniu, piłkarki ręczne Zagłębia Lubin podejmą rosyjską ekipę Zviezdy. W pierwszym meczu górą były nasze zawodniczki i to one będą dzisiaj faworytkami. Stawką jest awans do fazy grupowej EHF Ligi Europejskiej.

Rozmaitości

Inauguracja Polkowickiej Karty Seniora. Zniżki na wiele usług i zakupy

Gmina Polkowice jako pierwsza na terenie zagłębia miedziowego dołączyła do ogólnopolskiego programu: „Gmina Przyjazna Seniorom”. Dzięki temu, mieszkańcy gminy, którzy weszli w wiek emerytalny, mogą skorzystać ze zniżek w punktach handlowych na terenie całego kraju, które honorują Kartę Seniora.