×
*** Wroclawski sąd utrzymał w mocy decyzję sądu I instancji w sprawe słów Donalnda Tuska, który stwierdził, że Bezpartyjni Samorządowcy to "przystawka PiS" i "pomocnicy Kaczyńskiego" ***

Dzień Matki i Dzień Dziecka z Górnikiem na Kopalnianej

Specjalne atrakcje dla mam i dzieci przygotowały władze piłkarskiego Górnika Polkowice. Podczas najbliższego, piątkowego meczu z Polonią Warszawa, odbędzie się połączony event z okazji Dnia Matki i Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Na piątkowy mecz na Kopalnianą, wszystkie panie i dzieci oraz młodzież do 18. roku życia, wejdą za darmo. Zaproszenie należy jednak pobrać w kasie biletowej.

-Na małej trybunie dla najmłodszych przygotowaliśmy bezpłatnego dmuchańca oraz darmowy popcorn i watę cukrową, a animatorzy zadbają o malowanie buzi. Oczywiście zapraszamy na stadion do oglądania meczu i wspólnego kibicowania naszym zawodnikom – zachęca Tomasz Szulc z Górnika Polkowice.

Polkowiczanie wciąż nie mogą wykaraskać się ze strefy spadkowej. Teraz zagrają z liderem rozgrywek. Polonia Warszawa zapewniła sobie już awans do 1. ligi, ale nie można oczekiwać, że odpuści Górnikowi.

Początek piątkowego meczu na Kopalnianej 4 o godz. 17. Zapraszamy.

 

Wybrane dla Ciebie

Najlepsi we wspinaczce na trudność spotkali się pod Kielichem

Końcówka września to w Lubinie od lat jedno wyjątkowe wydarzenie – Memoriał Iwony Buczek. Dziś pod lubińskim Kielichem spotkali się najlepsi wspinacze z kraju i nie tylko. Oprócz wspominania koleżanki, dla której Kielich był jak drugi dom, wspinacze zmierzyli się na specjalnie przygotowanych trasach.

Szczęśliwa i Bezpieczna Polska Rodzina na lubińskich błoniach

Spółki należące do Grupy Kapitałowej KGHM zaprosiły dzisiaj mieszkańców na festyn rodzinny na lubińskich boniach. Przez całe popołudnie można było skorzystać z wielu atrakcji, porozmawiać z lekarzami, zrobić sobie badania i posłuchać muzyki.

Zaproszenie na warsztaty rękodzielnictwa

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza na warsztaty rękodzielnictwa artystycznego. Wydarzenie dedykowane jest dla młodzieży i osób dorosłych. Wstęp jest darmowy.

Złote Gody i medale prezydenta RP dla małżeństwa z Jerzmanowej

Państwo Elżbieta i Tadeusz Januszowie z Jerzmanowej zostali uhonorowani medalami prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za wieloletnie pożycie małżeńskie. W uroczystości Złotych Godów wzięli udział wójt gminy, Lesław Golba i prezydent Głogowa, Rafael Rokaszewicz.

Prezes Zagłębia – to było ważne wydarzenie i zaszczyt dla klubu

Wracamy na chwilę do wczorajszej wizyty premiera Mateusza Morawieckiego na terenie Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Szef polskiego rządu był pod ogromnym wrażeniem infrastruktury sportowej i pogratulował juniorom Zagłębia zdobycia brązowego medalu mistrzostw Polski. 

Jaka jest przyszłość energetyczna Polski? Konferencja Pracodawców

W Centrum Konferencyjnym Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zorganizowano konferencję „Energetyka XXI wieku – wyzwania, szanse, rozwiązania”. Patronem honorowym wydarzenia była marszałek Sejmu RP, Elżbieta Witek a partnerem strategicznym – TAURON Dystrybucja SA.