×
*** Ponad 20 jednostek PSP i OSP z powiatów polkowickiego i głogowskiego walczyło z pożarem kamienicy w centrum Przemkowa ***

Czwarta edycja gali walk w Polkowicach. Wojownicy staną w klatce

Już dziś wieczorem w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach odbędzie się długo oczekiwana gala sztuk walki MFG 4. W klatce powalczą prawdziwi fighterzy reprezentujący m.in. Armię Polkowice i Armię Lubin.

Wczoraj odbyło się uroczyste ważenie wszystkich zawodników, którzy zaprezentują się na dzisiejszej gali. A w klatce zobaczymy m.in. Kacpra Muszyńskiego, Mateusza Janura, Jakuba Rymarowicza, Marcina Nicińskiego, Krystiana Stankiewicza, Pawła Pelca czy Ksawerego Tadlę.

Podczas gali zbierane będą pieniądze na leczenie 4-letniej Nataszy Michalskiej z Lubina. Gala rozpocznie się o godz. 18 i potrwa do 22. Na miejscu w sprzedaży będą jeszcze dostępne wejściówki. Dzieci od lat 13 mogą wejść na galę wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Do zobaczenia zatem na hali.

Organizatorem wydarzenia jest Federacja Muszyński Fight Group.

 
gala1

Wybrane dla Ciebie

Wielkie emocje na gali walk MFG 4 w Polkowicach

Ależ to były fantastyczne emocje. Fani sztuk walk z pewnością nie mogli narzekać na brak nudy. Fighterzy walczący w formułach K1 i MMA dostarczyli kibicom ogromnych wrażeń. A walka wieczoru pomiędzy Kacprem Muszyńskim a Vladislavem Bilorusem – palce lizać!

Kilkanaście walk pełnych emocji. Sukces gali Lubin Fight Night

To był niesamowity wieczór w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Ponad dwa tysiące widzów podziwiało i oklaskiwało zawodników, którzy stoczyli kilkanaście pojedynków w ramach Lubin Fight Night. Galę sportów walki zdominowali podopieczni trenera Bartosza Muszyńskiego, którzy w większości wygrali swoje pojedynki na punkty, przed czasem lub przez ciężki nokaut.

Sport

Skrzyżują rękawice w memoriale Wiesława Niemkiewicza

Już jutro, w sobotę, 10 grudnia, w sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 przy Szpakowej w Lubinie odbędzie się memoriał pamięci Wiesława Niemkiewicza. Ten wyjątkowy turniej pięściarski organizowany jest przez Stowarzyszenie Boks Lubin. Patronat objął starosta lubiński, Paweł Kleszcz.