×
*** Półtora roku bezwzględnego więzienia dla księdza Grzegorza O. z Lubina za posiadanie treści pedofilskich. Kapłan przyznał się do winy, wyrok nie jest prawomocny ***

Kilkanaście walk pełnych emocji. Sukces gali Lubin Fight Night

To był niesamowity wieczór w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Ponad dwa tysiące widzów podziwiało i oklaskiwało zawodników, którzy stoczyli kilkanaście pojedynków w ramach Lubin Fight Night. Galę sportów walki zdominowali podopieczni trenera Bartosza Muszyńskiego, którzy w większości wygrali swoje pojedynki na punkty, przed czasem lub przez ciężki nokaut.

Trzecia gala organizowana przez Federację Muszyński Fight Group przeszła już do historii. Rywalizację wojowników w oktagonie obserwowało ponad dwa tysiące kibiców. Gospodarze zawodów wystawili silną reprezentację. W każdej walce mogliśmy emocjonować się pojedynkami wojowników z PEPE MMA i Armii Polkowice. Łącznie rozegrano aż 14 walk. Swoje pojedynki wygrali m.in. Paweł Pelc, Ksawery Tadla, Krystian Stankiewicz, Paweł Brynkiewicz, który pokonał Przemysława Biniendę z Polonii 1912 Leszno.

– Chciałem szybko zakończyć tę walkę, dążyłem do sprowadzenia rywala do parteru i udało się. Przeciwnik ciężki, bo preferuje walkę w stójce. Szacunek dla niego za walkę, bo podjął rękawicę w momencie, gdy wypadł mi rywal. Byłem przygotowany na trzy rundy po pięć minut, ale wyszło szybciej, z czego się bardzo cieszę. Trenujemy dalej i rozwijamy się – powiedział po walce Paweł „Sito” Brynkiewicz z Lubina.

Sporo emocji i zainteresowanie wśród kibiców wzbudzała walka kobiet. Ewa Kauch z Armii Polkowice mierzyła się z Weroniką Jastrzębską z Jawora. Wygrała Kauch jednogłośnie na punkty. Swoje walki wygrali także Fabio di Lalla, Michał Miłek, Kacper Muszyński. W walce wieczoru, Mateusz Janur znokautował Kamila Szymuszowskiego. Przeciwnik padł na deski, tracąc na chwilę przytomność.

– Myślę, że gala wypadła świetnie i mogła podobać się kibicom. Cieszymy się z występów naszych zawodników i cieszymy się ze sporej frekwencji kibiców – podsumował Bartosz Muszyński z Federacji Muszyński Fight Group.

 

Wybrane dla Ciebie

Wielkie emocje na gali walk MFG 4 w Polkowicach

Ależ to były fantastyczne emocje. Fani sztuk walk z pewnością nie mogli narzekać na brak nudy. Fighterzy walczący w formułach K1 i MMA dostarczyli kibicom ogromnych wrażeń. A walka wieczoru pomiędzy Kacprem Muszyńskim a Vladislavem Bilorusem – palce lizać!

Czwarta edycja gali walk w Polkowicach. Wojownicy staną w klatce

Już dziś wieczorem w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach odbędzie się długo oczekiwana gala sztuk walki MFG 4. W klatce powalczą prawdziwi fighterzy reprezentujący m.in. Armię Polkowice i Armię Lubin.

Gala sportów walki już dziś w hali RCS. Ciężkie ciosy w oktagonie

Fanów efektownych sportów walki czeka dziś nie lada gratka. Dziś wieczorem w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie odbędzie się trzecia edycja wielkiej gali „Lubin Fight Night” organizowanej przez lokalną Federację Muszyński Fight Group i RCS.

Gala Sportów Walki „Lubin Fight Night” – mamy podwójne zaproszenia!

Już w najbliższą sobotę, 19 marca, w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie, odbędzie się długo wyczekiwana przez fanów sztuk walki gala „Lubin Fight Night”. Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych wejściówek ufundowanych przez organizatora gali – Federację Muszyński Fight Group. Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania. Zapraszamy do zabawy.

Cuprum z ostrzem na gardle. Zaiskrzyło między kibicami a prezesem

W piątkowy wieczór na parkiecie hali RCS, siatkarze Cuprum Lubin powalczą o ligowe punkty. Tym razem rywalem Miedziowych będzie zespół LUK Politechniki Lublin. Tymczasem ostatnio zaiskrzyło na linii Klub Kibice – władze klubu.

Polska Noc Kabaretowa przeniesiona na wrzesień

W związku z trwającą pandemią organizator postanowił kolejny raz przełożyć planowaną na 7 maja w Hali Widowiskowo – Sportowej w Lubinie Polską Noc Kabaretową 2021 na 12 września 2021r.