×
*** Spółka KGHM ogłosiła kwartalny i roczny raport sprzedażowy i produkcyjny *** W Lubinie odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej. Radnym dziękował prezydent Robert Raczyński ***

Stracili bramkę w końcówce spotkania

Bez zdobyczy punktowej z Opola powrócili piłkarze Chrobrego Głogów. Gospodarze zdobyli zwycięskiego gola w 89. min. po rzucie karnym w wykonaniu Krzysztofa Janusa. Od 30. min. goście z Głogowa musieli radzić sobie bez jednego zawodnika. Czerwonym kartonikiem upomniany został bowiem Tomasz Cywka.

Pojedynek obu drużyn stał na dość dobrym poziomie. Żadna z ekip nie odpuszczała dążąc do strzelenia pierwszej bramki. Niestety dla Chrobrego, w 30. min. czerwoną kartkę ujrzał Cywka i przez 60 minut gry goście musieli grać w osłabieniu. I gdy wydawało się, że głogowianie zdołają wywalczyć choćby remis, w 89. min arbiter główny podyktował rzut karny dla Odry, który na gola zamienił Janus.

W tabeli Fortuna 1. ligi Chrobry z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje siódme miejsce. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z GKS Katowice. Ten pojedynek już w najbliższą niedzielę, 29 sierpnia, o godz. 12.40.

Porażka Chrobrego na inaugurację wiosny

Od przegranej z Ruchem Chorzów, piłkarską wiosnę rozpoczęli zawodnicy Chrobrego Głogów. Goście z piastowskiego grodu mogli wywieźć cenny remis z trudnego terenu, ale chorzowianie zdobyli bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu.

Porażka Górnika Polkowice w sparingu z Odrą Opole

W meczu sparingowym rozegranym w Wałbrzychu, Górnik Polkowice uległ Odrze Opole 0:2. Pomimo porażki był to cenny materiał szkoleniowy dla trenera Tomasza Grzegorczyka.

Derby regionu dla Zagłębia. Miedziowi lepsi od Chrobrego w karnych

Kibice, którzy pojawili się w sobotni wieczór w hali przy Wita Stwosza w Głogowie z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji. W wielkich derbach regionu, szczypiorniści Zagłębia Lubin wygrali w rzutach karnych z Chrobrym Głogów i powrócili do domu z dwoma punktami.

Wygrana Chrobrego w Bełchatowie ze Skrą

W dobrych nastrojach powrócili z Bełchatowa piłkarze Chrobrego. Głogowianie pokonali Skrę Częstochowa 2:1 i awansowali na szóste miejsce w ligowej tabeli.

Seria Chrobrego przerwana

Każda seria kiedyś się musi skończyć. Po siedmiu meczach bez porażki, dzisiaj piłkarze Chrobrego Głogów musieli uznać wyższość rywala. W ciekawym meczu głogowianie przegrali na wyjeździe z GKS-em Katowice 0:1.

Odra urwała Chrobremu punkty. Remis jak porażka

Piłkarze Chrobrego Głogów nie wykorzystali atutu własnego boiska i tylko zremisowali z przedostatnią w tabeli Odrą Opole. Głogowianie dwukrotnie musieli gonić wynik, by ostatecznie zremisować 2:2.