×
*** Spółka KGHM ogłosiła wyniki produkcyjne i finansowe za I kwartał 2024r. *** Koniec siatkówki w Lubinie. Cuprum połączyło się ze Stilonem. Mecze PlusLigi rozgrywane będą w Gorzowie Wielkopolskim ***

Świetny start legnickich taekwondzistów

Bardzo dobrze zainaugurowali sezon startowy zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do. Pomimo absencji spowodowanej kłopotami zdrowotnymi dwójki kadrowiczów: Macieja Żuka i Kamili Kolanowskiej, legniczanie prawie w komplecie zameldowali się na miejscach medalowych w turnieju seniorów, który w miniony weekend rozegrany został w Pruszczu Gdańskim.

W Grand Prix Polski wystartowała rekordowa liczba 321 zawodników z 40 klubów. Legniczanie zaprezentowali się świetnie. Złoty medal w kategorii do 70 kg seniorów zdobył Paweł Woźniak. Srebrne krążki zawisły na szyi Moniki Kowalczyk i Magdaleny Kisiel. Natomiast brązowy medal w walkach do 78 kilogramów seniorów wywalczył Marcin Blicharski. Jego brat, Maciej, otarł się o podium zajmując czwarte miejsce w walkach do 85 kg.

IMG_20210320_141040_709
IMG_20210320_160913_561
IMG-20210320-WA0009
IMG_20210320_174024_755

Woźniak i Żuk na Mistrzostwach Europy w Taekwon-do

Paweł Woźniak i Maciej Żuk z legnickiego Klubu Taekwon-do niebawem będą walczyć o medale. Na przełomie kwietnia i maja w Chorwacji zmierzy się 592 zawodniczek i zawodników z 28 reprezentacji.