×
*** Centrum Badań Jakości pochwaliło się nowoczesnym Mobilnym Laboratorium Środowiskowym. Prezentacja odbyła się na dziedzińcu Centrali KGHM *** Tylko w styczniu spółka KGHM Metraco sprzedała 50 tysięcy ton soli drogowej ***

Charytatywna akcja w tłusty czwartek. Kupując pączki pomogą dzieciom

W oddziałach spółki KGHM trwa słodka akcja #PaczekZeSzlachetnymNadzieniem tradycyjnie zorganizowana przez Wolontariat KGHM. Każdy z pracowników kupując pączka za symboliczną kwotę, „dorzuca” się tym samym do szczytnego celu, jakim jest pomoc małym dzieciom.

Wolontariat KGHM już tradycyjnie w tłusty czwartek przygotował charytatywną akcję. We wszystkich oddziałach spółki: górniczych, hutniczych, ZWR i w Zakładzie Hydrologicznym, na pracowników czekają pyszne pączki. Wystarczy wrzucić do specjalnej puszki drobną kwotę, by otrzymać przysmaki, a tym samym wesprzeć charytatywną akcję.

Całkowity dochód ze sprzedaży pączków zostanie przekazany na pomoc dla dzieci pracowników KGHM. Za pozyskane pieniądze wolontariusze chcą kupić m.in. wózek rehabilitacyjny dla 9-letniej Wiktorii Sasińskiej. Akcja wesprze też leczenie i rehabilitację 7-letniej Nadii Śmigaj oraz 22-miesięcznego Kubusia Filipiaka.

 
czwaretk4
czwaretk5
czwaretk6
czwartek2
czwartek3
czwartek7

Wybrane dla Ciebie

Sukces akcji wolontariuszy KGHM. Ponad 77 tys. zł z tłustego czwartku

Wolontariusze KGHM podsumowali charytatywną akcję pod hasłem: #PaczekZeSzlachetnymNadzieniem. Podczas tłustego czwartku w oddziałach miedziowej spółki sprzedawano pączki. Pracownicy KGHM nie zawiedli. Ze sprzedaży smakołyków udało się zebrać ponad 77 tysięcy złotych, o 10 tysięcy więcej, niż w ubiegłym roku. Cała suma zostanie przekazana na pomoc trójce potrzebującym dzieciom.

Pączki, faworki i inne przysmaki. Dziś tłusty czwartek. Smacznego!

Jest taki jeden dzień w roku, gdy specjaliści od fitness i trenerzy personalni powinni wziąć sobie wolne, a my nie powinniśmy w ogóle liczyć kalorii. To oczywiście tłusty czwartek. Dzisiaj możemy pozwolić sobie na niejednego pączka. Bo przecież tylko w tłusty czwartek smakują one najlepiej.

ZG Rudna obdarowała dzieci z Domu Dziecka w Bolesławcu

Pracownicy Zakładów Górniczych Rudna razem ze swoimi rodzinami zbierali dary, które trafiły już do podopiecznych Domu Dziecka w Bolesławcu.

KGHM pomaga seniorom w czasie pandemii COVID-19

Niemal 400 tysięcy złotych przeznaczył KGHM Polska Miedź na wsparcie seniorów w dobie pandemii koronawirusa. W ramach Solidarnościowego Korpusu Pomocy Seniorom,  we współpracy z domami opieki społecznej i Caritasem przygotowywane są paczki z pomocą, posiłki i przekazywane są środki ochronne.

Na sygnale

Podpisywali lewe polisy, wyłudzili prowizje, prali brudne pieniądze

Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej, która dokonała oszustwa na szkodę jednego z warszawskich towarzystw ubezpieczeniowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie łącznie 17 osób, wśród nich prezes spółki, członek zarządu i prokurent.