×
*** Półtora roku bezwzględnego więzienia dla księdza Grzegorza O. z Lubina za posiadanie treści pedofilskich. Kapłan przyznał się do winy, wyrok nie jest prawomocny ***

KGHM szuka nowego wiceprezesa odpowiedzialnego za finanse spółki

Po wczorajszym odwołaniu ze stanowiska Andrzeja Kensboka, spółka KGHM ogłosiła konkurs na wiceprezesa ds. finansowych. Kandydaci mogą przesyłać swoje CV do 20 grudnia. Dzień później Rada Nadzorcza przesłucha kandydatów. Nowego wiceprezesa być może poznamy jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na członka zarządu KGHM ds. finansowych pojawiło się już na oficjalnej stronie spółki. Termin składania podań mija we wtorek, 20 grudnia. Postępowanie kwalifikacyjne będzie 3-etapowe. Pierwszy etap obejmie weryfikację formalną zgłoszeń, drugi ustalenie listy rankingowej kandydatów, na podstawie której Rada Nadzorcza wytypuje kandydatów zakwalifikowanych do trzeciego etapu, czyli do rozmowy kwalifikacyjnej.

Pierwsze przesłuchania kandydatów rozpoczną się w środę 21 grudnia. Być może zatem uda się jeszcze przed świętami wybrać nowego wiceprezesa KGHM ds. finansowych.

Ogłoszenie w sprawie wszczęcia postępowania kwalifikacyjnego na członka zarządu spółki KGHM Polska Miedź S.A. ds. finansowych.

 

Wybrane dla Ciebie

Patriotyzm w kadrze – konkurs z okazji rocznicy Powstania Styczniowego

W związku z przypadającą w tym roku 160. rocznicą wybuchu Powstania Styczniowego, władze powiatu polkowickiego zapraszają młodych ludzi do udziału w konkursie #patriotyzmwkadrze. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. 

Mateusz Wodejko będzie odpowiadał za finanse miedziowej spółki

Mateusz Wodejko został nowym wiceprezesem spółki KGHM ds. finansowych. Menedżer zastąpił na tym stanowisku odwołanego kilkanaście dni temu Andrzeja Kensboka. Nowy wiceprezes miedziowej spółki pracował wcześniej na podobnym stanowisku w Poczcie Polskiej.

Rada Nadzorcza odwołała Andrzeja Kensboka z funkcji wiceprezesa KGHM

Andrzej Kensbok został odwołany dziś ze stanowiska wiceprezesa KGHM ds. finansowych. Decyzję podjęła na dzisiejszym posiedzeniu Rada Nadzorcza miedziowej spółki.

KGHM pionierem SMR-ów w Polsce. O energetyce jądrowej w Brukseli

Przedstawiciele spółki KGHM Polska Miedź uczestniczyli w konferencji poświęconej procesom transformacji i pozyskiwania energii z atomu. Udział menedżerów miedziowej spółki na tym spotkaniu nie był przypadkowy. KGHM jako pierwsza i jak na razie jedyna firma, przygotowuje się do budowy bloku małych reaktorów jądrowych, tzw. SMR-ów.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Czekają atrakcyjne nagrody!

Stowarzyszenie Opozycji Antykomunistycznej Zagłębia Miedziowego zaprasza do udziału w konkursie pt. „Najciekawsza praca związana z tematyką ruchu niepodległościowego w Zagłębiu Miedziowym w latach 1980-1989”.

Ambasador Polski już po raz czwarty. KGHM nagrodzi wybitne postaci

Wystartowała czwarta edycja prestiżowego plebiscytu: „Ambasador Polski” organizowanego przez spółkę KGHM Polska Miedź S.A. Celem konkursu jest wybór osób, które swoim działaniem, pracą zawodową, postawą, zachowaniem i aktywnością społeczną budzą podziw i szacunek. Wzorem poprzednich lat, tytuł „Ambasadora Polski” przyznany zostanie w kilku kategoriach.