×
*** Polkowiccy policjanci poszukują sprawców wysadzenia bankomatu przy ulicy 11 Lutego. Wybuch spowodował duże straty ***

Mieć wpływ – zapraszamy na konferencję w sieci

KGHM Polska Miedź zaprasza mieszkańców zagłębia miedziowego do udziału w wyjątkowym wydarzeniu — Mieć Wpływ — III Dolnośląska Konferencja CSR „Inwestycja w pracowników i ich rodziny — nieuchronna konieczność pracodawców”. Konferencja odbędzie się w sieci, w czwartek, 25 listopada.

 

Pandemia koronawirusa wprowadziła wiele mian w naszym życiu. Również jeżeli weźmiemy pod uwagę transformację technologiczną. Postępujące procesy automatyzacji i robotyzacji to już nasza codzienność. Za tym idą zmiany na rynku pracy, rozwój zupełnie nowych kompetencji wśród pracowników oraz ogromna zmiana stylu życia.

Jak przekonują przedstawiciele ze świata biznesu – teraz przyszłością przedsiębiorstw jest kapitał ludzki – pracownicy i ich rodziny, które obecnie wzięły na siebie dodatkowo szereg skutków np. pracy hybrydowej, zdalnego nauczania dzieci i młodzieży czy procesów restrukturyzacyjnych. I to właśnie będzie temat przewodni planowanej konferencji.

Wśród panelistów i prelegentów są m.in.: Izabela Olszewska (GPW S.A.), Magdalena Wróbel (KGHM Polska Miedź S.A.), Barbara Socha (Ministerstwo RPiPS), Zofia Dzik (Instytut Humanites) Jarosław Wajer, Artur Miernik (EY).

Program konferencji dostępny jest pod adresem: https://kghm.com/pl/miec-wplyw  

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się przez formularz, wybierając formę udziału — udział stacjonarny (ilość miejsc ograniczona) lub online  (osoby zgłoszone dzień przed wydarzeniem otrzymają link z dostępem do transmisji).

Zarejestruj się.

 

Wybrane dla Ciebie

Trzy promile za kółkiem. Obywatel Ukrainy usłyszał już wyrok

Prawie trzy promile miał 43-letni obywatel Ukrainy, który jechał swoim samochodem. Obcokrajowiec został osądzony w trybie przyspieszonym. Za jazdę na „podwójnym gazie” spotkała go dość dotkliwa kara. 

Kolejna inwestycja powiatu legnickiego. Nowy przystanek i zatoka

W Bieniowicach,w  gminie Kunice, powstanie nowa zatoka autobusowa i przystanek. Umowę z wykonawcą podpisały już władze powiatu legnickiego. Zadanie zostanie wykonane w ekspresowym tempie ośmiu tygodni. Koszt wyniesie ponad 280 tys. zł.

Urząd Gminy w Żukowicach szuka ludzi do pracy

Wójt Gminy Żukowice ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Żukowice. Poniżej publikujemy pełną treść ogłoszenia.

Laboratoria Przyszłości w Gminie Gaworzyce

Szkoła podstawowa w Gaworzycach otrzyma wsparcie finansowe na zakup sprzętu, z którego uczniowie będą mogli korzystać w najbliższych miesiącach. Wsparcie pochodzi z projektu Laboratoria Przyszłości.

Trudne warunki na drogach. Kierowcy uważajcie, jest bardzo ślisko

W wielu miejscach naszego regionu, od samego rana trwają trudne warunki na drogach. Opady drobnego śniegu i lekki mróz sprawiły, że na jezdniach jest bardzo ślisko. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Mieszkańcy Gminy Lubin mogą już korzystać z nowych dróg

Ostatnie tygodnie to czas intensywny jeśli chodzi o inwestycje na terenie miejscowości Gminy Lubin. Właśnie zakończyła się budowa kolejnych trzech odcinków dróg.

Rozmaitości

Inauguracja Polkowickiej Karty Seniora. Zniżki na wiele usług i zakupy

Gmina Polkowice jako pierwsza na terenie zagłębia miedziowego dołączyła do ogólnopolskiego programu: „Gmina Przyjazna Seniorom”. Dzięki temu, mieszkańcy gminy, którzy weszli w wiek emerytalny, mogą skorzystać ze zniżek w punktach handlowych na terenie całego kraju, które honorują Kartę Seniora.