×
*** Polkowiccy policjanci poszukują sprawców wysadzenia bankomatu przy ulicy 11 Lutego. Wybuch spowodował duże straty ***

Tragedia na posesji w Sieroszowicach. Nie żyje 65-letni mężczyzna

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj po południu w Sieroszowicach, w gminie Radwanice. 65-letni mężczyzna, przebywając na swojej posesji, nagle upadł i uderzył głową o składowane drewno. Mimo natychmiastowej pomocy, nie udało się go uratować.

Do wypadku doszło po godzinie 16. Dyspozytor CPR przyjął zgłoszenie o mężczyźnie, który upadł i stracił przytomność. Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe. Niestety nie było wolnej karetki, dlatego dyspozytor wysłał dwa zastępy strażaków z Polkowic i jednostkę OSP  z Sieroszowic.

Strażacy natychmiast przystąpili do reanimacji nieprzytomnego mężczyzny. Niestety, mimo podjętych prób, 65-latek zmarł nie odzyskując przytomności.

Okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniać polkowiccy śledczy.

 
nowe002

Wybrane dla Ciebie

Szóstka w kopalni Polkowice – Sieroszowice. Nikt nie ucierpiał

Do porannego, samoistnego wstrząsu doszło w Zakładach Górniczych Polkowice-Sieroszowice. W rejonie zagrożenia znajdowało się dziesięciu górników, ale w porę bezpiecznie zdołali się ewakuować.

Rozmaitości

Inauguracja Polkowickiej Karty Seniora. Zniżki na wiele usług i zakupy

Gmina Polkowice jako pierwsza na terenie zagłębia miedziowego dołączyła do ogólnopolskiego programu: „Gmina Przyjazna Seniorom”. Dzięki temu, mieszkańcy gminy, którzy weszli w wiek emerytalny, mogą skorzystać ze zniżek w punktach handlowych na terenie całego kraju, które honorują Kartę Seniora.