×
*** Otwarto nową drogę łączącą Osiek i Chróstnik *** Derby Chrobrego z Miedzią zakończyły się bezbramkowym remisem *** Minister Krzysztof Kubów wizytował inwestycje w gminach Przemków i Chocianów ***

Jeszcze możecie wybrać studia z przyszłością!

To ostatni dzwonek by jesienią rozpocząć studia na Uczelni Jana Wyżykowskiego. Potencjalni kandydaci mają do wyboru studia inżynierskie, licencjackie, magisterskie, a także podyplomowe!

Górnictwo i geologia to kierunek prowadzony przy współpracy z KGHM Polska Miedź S.A. Ta propozycja skierowana jest głównie do osób, które swoją przyszłość chcą powiązać z przemysłem górniczym lub dokształcić się, poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe umiejętności.

Zarządzanie to interdyscyplinarny kierunek, który pozwoli studentom posiąść wiedzę z zakresu funkcjonowania organizacji biznesowych i administracji publicznej. Studenci kierunków zarządzania mają doskonałą okazję do rozwijania swoich umiejętności interpersonalnych i społecznych.

Logistyka wykształci specjalistów, którzy znajdą zatrudnienie w regionie. Nie od dziś wiadomo, że zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowane kadry logistyków będzie w naturalny sposób na rynku pracy istniało zawsze.

Mechatronika to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi procesu dydaktycznego, która ze względu na duże zapotrzebowanie rynku pracy stwarza bardzo dobre perspektywy rozwoju dla absolwentów.

Absolwenci kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji dowiedzą się jak łączyć umiejętności i nowoczesną wiedzę inżynierską z umiejętnościami i wiedzą menedżerską. Absolwent tego kierunku doskonale poradzi sobie pracując jako część zespołu, a także kierując grupą ludzi.

Administracja towarzyszy nam na każdym kroku. Jeśli zdecydujecie się wybrać ten kierunek zostaniecie przygotowani do pełnienia funkcji managerskich i wykonawczych w jednostkach administracji rządowej, administracji samorządu terytorialnego, organizacjach pozarządowych czy też jednostkach współpracujących z administracją publiczną.

Pedagogika skierowana jest do tych, którzy chcą swoje życie zawodowe związać bezpośrednio lub pośrednio z dziećmi i młodzieżą. Pedagogika za cel obiera sobie przygotowanie do odpowiedniego funkcjonowania w życiu obywatelskim i pomoc tym, którzy z życiem w społeczeństwie mają problemy.

Informatyka cieszy się zainteresowaniem od lat. Branża IT cały czas się rozwija i potrzebuje wysokiej klasy specjalistów. Studia na tym kierunku dają wszechstronne przygotowanie zawodowe, ze szczególnym uwzględnieniem technologii internetowych oraz zastosowań informatyki w sektorze informatycznym, finansowym, handlowym, usługowym lub produkcyjnym.

Wszelkie informacje o rekrutacji i warunkach przyjęcia na uczelnię znajdziecie TUTAJ.

 

Wybrane dla Ciebie

Warto się uczyć przez całe życie. Piętnasta już edycja Uniwersytetu

Warsztaty taneczne, ćwiczenia gimnastyczne, aqua aerobik, zajęcia ze współczesnej polszczyzny, rękodzielnictwo, nauka języków obcych, informatyka. Z takich lekcji będą korzystać słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Polkowicach. Dzisiaj uroczyście zainaugurowano nowy rok akademicki – już po raz piętnasty z rzędu.

Uczelnia Jana Wyżykowskiego ma nowego partnera w kształceniu studentów

Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach zyskała kolejnego mocnego partnera na polu dydaktyczno – edukacyjnym. Władze szkoły podpisały bowiem porozumienie o współpracy z Urzędem Marszałkowskim na prowadzenie kierunku „Administracja”. Korzyści dla studentów będą nieocenione.

Medal KEN dla prezesa KGHM. Za szczególne zasługi w szkolnictwie

Prezes KGHM otrzymał z rąk wiceminister Marzeny Machałek, Medal Komisji Edukacji Narodowej. Te prestiżowe odznaczanie nadawane jest za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Szef Polskiej Miedzi odebrał Medal podczas uroczystej inauguracji nowego roku akademickiego w Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach.

Gaudeamus igitur na Uczelni Jana Wyżykowskiego. Inauguracja roku

Studenci Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach rozpoczęli nowy rok akademicki. Uroczysta akademia odbyła się w murach uczelni, a honorowymi gośćmi byli m.in. wiceminister edukacji Marzena Machałek i prezes spółki KGHM, Marcin Chludziński. Podczas inauguracji nowego roku akademickiego, studenci I roku złożyli ślubowanie, wręczono też statuetki Zasłużonego dla Uczelni i nagrodzono najlepszych absolwentów.

Trwa rekrutacja na studia w Uczelni Jana Wyżykowskiego

W Uczelni Jana Wyżykowskiego rekrutacja w pełni, także na studia podyplomowe. Oprócz sztandarowych kierunków, takich jak „nowoczesne zarządzanie kadrami w przedsiębiorstwie i administracji”, czy „bezpieczeństwo i higiena pracy”, które UJW z powodzeniem prowadzi od wielu lat, w tegorocznej ofercie znalazło się kilka nowych interesujących propozycji kształcenia.

Konferencja naukowa na temat innowacyjności

Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach przygotowuje się już do listopadowej interdyscyplinarnej konferencji naukowej pt: „Innowacyjność w przemyśle miedziowym”. Wydarzenie zorganizowane zostanie przy bliskiej współpracy z Centrum Badań Jakości, które w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia swojego istnienia.