×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Walczyli na lubińskim Kielichu. Zobaczcie zdjęcia

Na lubińskim Kielichu trwa VII Memoriał Iwony Buczek we wspinaniu na trudność.  Zawodnicy i zawodniczki zmagają się ze specjalnie przygotowanymi przez organizatorów trasami. Łatwo nie jest. W tym roku ze względu na pandemię imprezy towarzyszące ograniczono do minimum. Maluchy mogą spróbować swoich sił na małej ściance wspinaczkowej pod okiem dorosłych. Impreza potrwa do późna.

Zobaczcie zdjęcia ze wspinaczki!

 

Wybrane dla Ciebie

Memoriał Iwony Buczek na lubińskim Kielichu (ZDJĘCIA)

Wspinać się może każdy, ale wspiąć się na lubiński Kielich mogą tylko ci najlepsi. A dzisiaj ich nie brakowało! Trwa VIII Memoriał Iwony Buczek.

W sobotę Memoriał Iwony Buczek na Kielichu

Jutro, na lubińskim Kielichu odbędzie się  VIII Memoriał Iwony Buczek. Zawody wspinaczkowe na trudność rozpoczną się o godzinie 10. Zapowiada się ogromna dawka sportowych emocji.

Zawody na Kielichu przełożone z powodu pogody. Jest nowy termin

W najbliższy weekend Stowarzyszenie Miłośników Gór szykowało się do kolejnej edycji Memoriału Iwony Buczek. Zawody tradycyjnie miały się odbyć na słynnym lubińskim Kielichu. Niestety szyki organizatorom pokrzyżowała pogoda. Prognozy przewidują na sobotę i niedzielę obfite opady deszczu. W takich warunkach wspinanie na ścianie Kielicha – ze względów bezpieczeństwa – jest po prostu ryzykowne. 

Sport

Przygotuj się solidnie do Biegu Barbórkowego. Dzisiaj kolejny trening

Planujesz start w Biegu Barbórkowym o Lampkę Górniczą? Chcesz przygotować się pod fachowym okiem profesjonalistów? Nic bardziej trudnego. Przyjdź dzisiaj do Parku Leśnego w Lubinie i weź udział w kolejnych zajęciach przygotowujących do udziału w Biegu Barbórkowym.